Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen vény nélküli gyógyszere...

Milyen vény nélküli gyógyszerek vannak influenza ellen?

Figyelt kérdés
nem szoktam soha ilyeneket szedni de eléggé kész vagyok... az ilyen porokat mint coldrex, aspirin c, neocitran ismerem... vmi más?
2011. jan. 5. 16:35
 1/2 kisnita ***** válasza:

Homeopátiás szert próbáltál már? A tv is reklámoz egyet Osscillocosslum (lehet rosszul írtam le a nevét) sárga kis hengerben van. Tavaly próbáltuk és nagyon jó volt, 2 nap alatt helyre jöttünk tőle. Az ilyen porok közül a Neocitránt és a Coldrexet próbáltam már, arra jók, hogy amikor érzed, hogy ki akar rajtad jönni iszod és nem jön ki, de ha már benne vagy akkor nem sokat segít sajnos. Sok folyadék, C vitamin (cebion csepp) mézes tea. És nagymamám receptje alapján a csalán-csipkebogyó tea meg a mézzel meglocsolt citrom karika nagyon jó!!! Tényleg helyre hoz ügyesen. Próbáld ki!

Jobbulást!

2011. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. jan. 5. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!