Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Orrdugulás, Torokfájás,...

Orrdugulás, Torokfájás, kiszáradás,?

Figyelt kérdés

Holnap vizsgázok és tegnap este jött ki igazán a betegség orvoshoz se tudok menni egész este be volt dugulva az orrom megittam 1,5 liter multivitaminos ivólét, (kb az este összesen 2 órát aludtam) a torkom kapart. Orvoshoz sem tudtam menni. Péntek óta beszedtem egy doboz Mebukaint meg van Nózim is de az most nem sokat ér ha még az orrom se tudom kifújni...


Valami házi praktika? Hogy holnap ne legyek már élőhalott, legalább az orrdugulásra légyszi :(


Ja és már a fülem is kezd fájdogálni:S


2011. jan. 9. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Olajbogyó olaj 3 ek, citromlé 3 ek, só 1/2 mokkáskanál. Ezt összekevered és egy húzásra meg kell inni. Kellemetlen az íze, de a hatása rendkívüli. Naponta háromszor.

A megfázás ellen, este egy gőzfürdő és gőzölés (ha nem vagy lázas), majd fellangyosított olívaolajba citromlevet keverni és az egész testet bekenni. Majd takaróban jó bedunsztolni reggelig.

Az orrfolyás ellen: a hagyma végét levágni és a benne levő fehér nedvvel bekenni az orrod tövét.

2011. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de ilyen olajbogyó olaj nincs itthon és ami kisbolt van itt a közelben ott biztos nem lehet kapni. :) :(
2011. jan. 9. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!