Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Allergiás orrdugulás megszünte...

Allergiás orrdugulás megszüntetése. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Azt hallottam hogy az orrcseppek nagyrésze tönkreteszi a szaglást, és hogy érdemesebb homeopátiás szert használni.


Várom a tapasztalatokat!


2011. ápr. 21. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem teszi tönkre a szaglást, csak a nyálkahártyát. De ha tavasszal néha használod, még azt sem.

A tengervizes orrsprayt, amit direkt allergiára találtak ki, azt meg akár egész évben lehet használni. Az Allergol nevű egész jó. Amúgy meg kalciumos pezsgőtabletta, napi l, akár kell, akár nem, sokat segít.

2011. ápr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 LN09 ***** válasza:

Én is allergiás vagyok, ráadásul egész évben. Én annyira hozzászoktam már az orrsprayhez, hogy függő lettem. Aztán egyszercsak elfogyott, és nem volt itthon.

Akkor találtam ki, hogy aloe first-öt cseppentek be. 3 hét után tegnap dugultam be először. Nekem ez vált be. Az ilyen tengersóvizes sprayk nekem semmit nem érnek. Ez olyan, mint amikor kezet mosol, mielött bekrémezed. A tengersóvizes sprayvel lemosod az orrnyálkahártyát mielött gyógyszereset használsz.


Sajna nekem a kifejezetten allegia ellenes orrsprayk sem használnak. Egyedül a Rhinospray Plus.



Egy allergológus asszisztens

2011. máj. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nasonex! és lehet használni bármeddig.
2011. jún. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!