Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik a legjobb köhögés...

Melyik a legjobb köhögés csillapító? Lent.

Figyelt kérdés

Nagyon szarul vagyok. Már hányok is a köhögéstől. Voltam orvosnál. Kaptam antibiot, de az ugye nem azonnal hat ha egyáltalán hat.... rggelente felszakad a váladék amit ki tudok köpni de napközben este és éjjel annyira köhögök hogy majd meg fulladok és ma már hánytam is. Iszonyatosan erőteljesen tör rám, félelmetes. Mit vegyek be ami tényleg használ is?

Libexin? robitussin? rhinathiol? sinecod? vagy esetleg coderit? Kinek mi használ ilyen esetben? Mondjatok valami jót.


2011. jan. 17. 10:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Az orvos szombaton látott utoljára. Nem hallott semmit a tüdőmön. Adott antibiotikumot és azt mondta hogy néha bevehetem a libexint, de a váladékoldásra meg muszáj szedni köptetőt nem? tegnap éjjelre vettem be egy libexint de 2 óránként keltem a köhögésre. Valami nagyon nem stimm. Életemben nem köhögtem még így és ennyit. Nagyon durva. Remélem az antibiotikum segít.
2011. jan. 18. 09:54
 12/16 Katamarán ***** válasza:
Mi van? Élsz még?
2011. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi. Élek! Már nem köhögök. Üdv
2011. febr. 2. 12:55
 14/16 anonim válasza:
Orulok,hogy jobban vagy.Elarulod,hogy vegul mi segitett?
2014. márc. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hagymatea! Undorító sz*r, de olvass utána neten, hogy miket írnak róla! Én is libexin meg anyámkínját szedtem köhögésre, de csak ez segített!
2014. márc. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Probaltam en is a hagymateat de nekem nem segitett.Nagyon csipte a torkomat,meg jobban kohogtem tole:(
2014. márc. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!