Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon megy a hasam:S (folyéko...

Nagyon megy a hasam:S (folyékonyan) Hogyan tudom gyorsan és hatásosan csillapítani? (az orvos azt mondta valami vírusos fertőzés. Nem írt fel semmit, csak azt mondta hogy keksz és tea és víz.

Figyelt kérdés
egésznap ezt csináltam,aludtam. egy kicsit türelmetlen vagyok:/ valami ötlet?
2009. aug. 10. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vegyél Normaflore-t, nekem segített.
2009. aug. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Imodium
2009. aug. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát amig a virus ki nem ürül a szervezetedből addig csinálja a hasmenést. Ilyenkor nekem nem segit semmi, csak diétázni tudok.

Amúgy Imodimot vagy széntablettát megpróbálhatod valóban.

2009. aug. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

hát már két napja semmit se ettem. ma egy kis kekszet:S

ennyire sohase épültem le még :/ nem kívánom senkinek.

de pl. most állandóan csikorog a gyomrom:S

2009. aug. 10. 19:08
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
te még jól jártál :P nekem ez hányással szokott árslni. Ülök a vécén és fogom a lavort 2 napon át, még a viz sem szokott megmaradni.
2009. aug. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szia!

ha nem akarod magad hasfogókkal tömni, akkor egyél étcsokit, meg úgye a diéta. az vajas főtt krumpli sóval, meg hát keksz, tea. jobbulást!

2009. aug. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

még annyi lenne a kérdésem, hogy pénteken sürgősségi tablettát kellett bevennem :/ sajnos... mert biztos ami biztos. és olvastam a tájékoztatóján hogy az is okozhat hasmenést, szédülést stb. meg lehet hogy az?


viszont vasárnap lehet romlott gyümölcsöt ettem:S (dinnyét)

így most nem tudom pontosan mi lehet az ok:S

2009. aug. 10. 19:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Imodium, széntabletta, Smecta por... Emellett kímélő étrend: héjában főtt krumpli, vajas pirítós, háztartási keksz. De ehetsz banánt is, az is bevált házi recept.
2009. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 10. 19:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Széntapletta és kamilla tea:)Jobbulást!
2009. aug. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!