Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Náthás vagyok, nagyon kidörzsö...

Náthás vagyok, nagyon kidörzsölődött az orrom. Mit csinálhatnék vele?

Figyelt kérdés
Már úgy érzem, lassan elkopik az orrom. Mivel lehetne bekenni, ami használ?
2011. jan. 31. 21:19
 1/6 anonim válasza:
100%
Neogranormon kenőcs..
2011. jan. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amikor nekem volt ilyen, Nivea krémmel meg ilyesmikkel próbáltam kenegetni, de nekem nem lett jobb, mert ahogy odakentem az illata irritálta az orromat, persze rögtön ki kellett fújnom megint, és szépen letöröltem közben az összes krémet.

Én inkább orrspray-t használtam (pl. Rhinospray plus nekem nagyon jó volt) úgy nem voltam náthás nem dörzsölte a sok zsepi az orromat :)

De biztos van valami jó krém is, ami használ :) Bocsi, hogy nem tudtam rendesen segíteni.

2011. jan. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ahogy az első mondta, neugranormon, nekem pár perc alatt rendbe rakta, nagyon jó
2011. jan. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
+1 Neogranormon !!!!
2011. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Az pont nincs itthon, de Sudocrem van itthon, az is jó? Az is elvileg hámosít. A Neogranormon is ilyen, ugye?
2011. jan. 31. 22:31
 6/6 anonim ***** válasza:
a neogranormon ha jól tudom gyulladás csökkentő, de nem akarok hülyeséget mondani, nézz utána :), a másikat nem ismerem
2011. febr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!