Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Antibiotikumon kívül mivel...

Antibiotikumon kívül mivel lehet kezelni a csúnya köhögést?

Figyelt kérdés

Lányomnak vizes hasmenése lesz tőle. Semmi nem marad meg benne. Probiotikumot kap mellette. Még sincs változás.

Mivel lehetne helyettesíteni?


2011. febr. 9. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

gyógytea [link]


vagy valamilyen köhögéscsillapító szirupot kérj a gyógyszertárban.

2011. febr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Köhögés csillapitóval.
2011. febr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]


Probáld megkérdezni a dokid h mit gondol erről.Vagy más homeopátiás szert tud e ajánlani.A probiotikum jo,azt ne hagyja abba,immunerösitésre nagyon jó.Én a bonolactra esküszöm.Robitussin is jó lehet.

2011. febr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

De akkor miért ad a doki mindjárt antibiotikumot a gyerekemnek, mikor mindig hasmenése van tőle?

Ő az orvos , én nem merek vele ellenkezni, gondoltam tudja a dolgát.

2011. febr. 9. 16:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon hülye példa lesz,előre is bocsi.Anno amikor felirattam elsö fog,gátlomat akkor a doki tri regolt akart adni,mielött kiváltottam utánanéztem és rendgeteg orosszat halottam rola,atán visszamentem és mondtam h kérnék másikat,adott is szó nélkül.Evvel azt akarom mondani hogy te is tudod h a gyereknek az antibio ne a legjobb akkor szolj nyugodtan h legyen szives valami mást ajánlani ha van rá,mert azt nem nagyon birja.Ha normális a doki nem lesz belőle sértödés,amugy meg ö sem teheti meg h a gyereknek mellékhatása van a gyogszertöl és mégis azt szedeti vele.Amúgy minden antibiotikumra érzékeny vagy csak amit most kapott?Probálj ki a probiotikum melett egy kis robitussint hátha az is elég,amúgy a homeopátiás szert még talán recept nélkül is lehet kérni,csak mond el hogy mik a tünetek és mire kell.Nyugodtan az orvostol is lehet kérdni valami mást,mondani kell h antibio nem jo és nincs e valami homeopátiás szer vagy valami ami kiméletesebb.Amúgy még valami..egyik ismerösömnek a normaflore tol volt hasmenése,azaz ha azt szed a lányod nem is biztos h antibio a felelős.
2011. febr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
bocs,de jó agyatlan orvos
2011. febr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Antibiotikum szedését tényleg nem lehet abbahagyni?
2011. febr. 9. 16:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért ad antibiotikumot egyből, te ...mert olyan szövődményt kaphat,hogy belehal. Nem a betegségre írják fel, hanem főleg a gyógyulást segítik vele és hogy ne legyen szövődmény.Sajnos ezzel jár, de ha nem szeditek végig nagy baj lesz belőle.
2011. febr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Így is nagy baja van. Vastagbélgyulladás.

Probiotikumot alapból eszik. Nem attól van hasmenése.

Csak ijesztő, hogy most éppen jobban volt, erre jön ez a megfázásra antibiotikum, és megint nem marad meg benne semmi.

2011. febr. 9. 17:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom.Chron betegség?!Amúgy tényleg akkor kell beszélni a dokival hogy valami más ajánljon addig is ha szabad neki és szereti ajánlani tudok egy kis étcsokit(pl.tibi),nekem az megszokta fogni a hasam.
2011. febr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!