Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan lehet torokgyulladásom?

Hogyan lehet torokgyulladásom?

Figyelt kérdés

Valaki segítene hogyan lehetne torokgyulladásom?

Tippeket adjatok légy szíves.

Nem szeretnék suliba menni, mert már vagy 1 éve nem voltam beteg, és otthon kéne maradni pihenni egy kicsit, igaz hogy holnap péntek de akkor hétfőre hogy ne menjek.


Vagy valaki más fajta kisebb betegséged tud?

Hogyan lehetnék beteg?


Légyszíves a hülye válaszok kíméljenek. Ne írjatok olyat hogy: te már így is beteg vagy, meg hogy: inkább menny a suli dumával... Köszi :))


És hogy fázhatnék meg nagyon? Hogy otthon tudjam maradni, ha kiír az orvos. 15/L


2011. febr. 10. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
10%

De sajnos csak azt tudom írni, hogy te már így is nagyon beteg vagy. Mire jó ez? A lógás a suliból? Nem igazán látom értelmét, de végső soron nem velem b@szol ki, hanem saját magaddal!


-.-"

2011. febr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De minek kell oltogatni?

csak érdeklődtem, hogy hogy lehetnék beteg... hogy pihenjek és ne menjek suliba. De tudod mit aki ilyeneket ír és nem arra válaszol amit kérdeztem azt el se olvasom... :{{

2011. febr. 10. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem teljes mértékben válaszoltam a kérdésedre. Na, de akkor adok egy tanácsot:

vizezd be a hajadat és állj ki az ablakba egy fél óráig.



Csak utána ne rinyálj, hogyha esetleg kórház lesz a vége!

2011. febr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát nem hinném hogy sikerül, már próbáltam, és elég erős a szervezetem, nehezen betegszem meg :S
2011. febr. 10. 20:19
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Lol ba*dmeg, nyáriszünet, őszi szünet, téli szünet, tavaszi szünet, ünnepnapok. Inkább tanulj, mint, hogy baromságokat találsz ki.
2011. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elmész dokihoz, kérsz igazolást (kitalálsz valami mondvacsinált betegséget pl: nem érzem jól magam, hánytam stb.) kapsz igazolást! Otthon maradsz, pihensz!

Ennyi

2011. febr. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Higgany ***** válasza:

Jó nagy pohár meleg sós víz :)

Állítólag az jó buli hányós hasmenéses... de ha az nem megy akkor egy feles gép olaj :)


CSAK S A J Á T FELELŐSSÉGRE!!

2011. febr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!