Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan, aki ehhez hasonló...

Van olyan, aki ehhez hasonló problémával küzd? Van rá megoldás? Ki lehet "gyógyulni" ebből.

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ez személyiségzavar, identitászavar vagy depresszióból fakad.

A probléma az, hogy ugyan nem bántottak szexuálisan, de ki voltam téve ilyen ingereknek szülők részéről, amit eléggé megsínylettem! Egészen eddig próbálkoztam minden félével, de sajnos semmi nem segített. Amikor megpróbáltam kapcsolatot kialakítani, akkor olyan volt, mint ha más ember lennék, mint ha nem önmagam lennék. Többször próbáltam alkalmi kapcsolatot létrehozni, sikertelenül. Azt gondoltam, hogy ha nem ment az ellenkező nemnél, akkor majd megy saját nemnél. Nem ment.


Ennek már lassan egy éve. Azóta folyamatosan őrlődök, mert nem tudom, hogy ebben az esetben milyen orvoshoz forduljak, vagy hogy tudnak-e rajtam segíteni.


2010. ápr. 10. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk pszichológushoz trauma miatt.
2010. ápr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

"Mondjuk pszichológushoz trauma miatt."


És az mennyire lesz/lenne hatásos? Számít, hogy születésemtől fogva ki voltam téve ennek, s ki vagyok mai napig?

2010. ápr. 10. 22:53
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő, de szerintem egy beszélgetést megér.
2010. ápr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Volt akivel beszéltem erről, igaz ő nem pszichológus volt. Az nem segített. De akarok vele tenni egy próbát mindenképp, mert ettől szenvedek szinte minden nap most már...
2010. ápr. 10. 22:58
 5/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy,és hogyhogy még a mai napig ki vagy téve ennek?MILYEN formában?
2010. ápr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok és idén végzek. Rokonok nincsenek, így egyelőre el kell tűrnöm ami itt folyik.

Gyakorlatilag előttem... Kiskoromtól kezdve így volt.

2010. ápr. 10. 23:12
 7/14 anonim ***** válasza:
Tehát akkor nem veled,hanem te ennek a szemtanúja vagy.. mindenképp el kellene költöznöd onnan szerintem.
2010. ápr. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mielőbb keress fel egy pszichológust mert komoly bajok is lehetnek és a a pszichológus majd segít Tapasztalatból beszélek én is járok :D:D Megtanít relaxálni, hogy nyugtasd le magad és úgymond felkészít az életre :D
2010. ápr. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem csoda hogy így vagy ezzel, és hogy nem nagyon sikerül kapcsolatot teremteni...

Most végzel...kívánom, hogy találj magadnak munkát mihamarabb, és menj el onnan...ki az az állat,már ne haragudj, aki efféle fajtalanságnak tesz ki egy gyereket, egy kamaszt?????

Csoda, hogy nem undorodtál meg a szextől egy életre....

De persze, hogy ez változhat. Ha nem kell tovább ezt nézned, biztosan megoldódik.

2010. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Disszociatív Identitászavarod van? Csak a deperszonalizációs tüneteid miatt kérdezem.
2010. ápr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!