Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az átlagosnál többször van...

Az átlagosnál többször van herpeszem. Pár havonta mindig kijön. Van amikor egyszerre több is. Mit tehetnék hogy csökkentsem a gyakoriságát? Mi lehet az oka annak hogy ilyen sűrűn herpeszem van?

Figyelt kérdés
legutóbbi alkalommal egy drága gyógyszert is szedettek velem,ami után állítólag nem jöhetne ki újra,de megint kivirult a szám.kenem zoviraxxal, el is múlik pár napon belül,de olyan kellemetlen látvány.mit tehetnék ellene?
2011. febr. 20. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nincs rendben az immunrendszered.. Erősítsd.
2011. febr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kiújuló herpest kiválthatja:menses, gyomorrontás, influenza, idegesség, stressz. Gyógyítása sokkal nehezebb, mint az elsődleges fertőzésé.Az ellenállóképességedet kell elsősorban fokozni.Vitaminok, különösen a C vitamin, 5ml. intravénásan 1 hétig, B12 vitamin/heti 1000 gamma 4-5 héten át/ gammaglobulin inj. /1 ml. testsúlykilogrammonként/vagy Morgalin tablettát is szedhetsz napi 3x3 tabl. 10 napig. Ami a legfontosabb, góctalanítani kell a szervezetedet.
2011. febr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is félévente kijön - legalább. A másik, az afta.

Mensesnél jön ki, főleg, ha stresszeltem előtte.


Szerintem sajnos ilyenek vagyunk. :(

Esetleg még lehet benne valami, hogy legyengül ilyenkor az immunrendszer.

Ha te is lány/nő vagy, próbálj meg nem stresszelni menses előtt, és olyankor több vitamint juttass magadba. :)

2011. febr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat.de eddig az immunrendszeremre nem gyanakodtam.ebben az évben még csak megfázva sem voltam.

a menstruációm még nem esedékes nem hiszem hogy azzal lenne összefüggésben.egy bőrgyógyász segíthetne a problémámon?

2011. febr. 20. 18:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak tudna segíteni.


Én csak leírtam a tapasztalataimat, meg amiket én olvastam. De említettem, hogy én magam is szkeptikus vagyok. Bár nem teljesen. Nem tudom, mit higyjek. :)

2011. febr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!