Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy csökkentsem...

Mit tegyek, hogy csökkentsem a szorongásomat?

Figyelt kérdés

40 éves vagyok. Szinte állandóan szorongással küszködtem. Általában nem zavar de van amikor nagyon kellemetlen, főleg ha társaságban vagyok ahol sok az ismeretlen. próbálok nyitni de sokszor falakba ütközöm. Szüleim meghaltak, testvéreim nincsenek. Egy olyan faluba nősültem ahol nincsenek barátaim. A régi barátaimat elvesztettem. Ma próbáltam a feleségem rokonait elhívni bográcsozni. Nekik fontosabb volt egyéb dolog. Nem neheztelek rájuk, az élet ilyen. Kicsit most a feleségemre neheztelek mert szerinte nem kell bántson ha társaságban akarok lenni és nem jön senki. Van egy kedves házaspár akikkel szívesen összejönnék de ő nem akarja. Mellesleg a sógoromnak a rokona. Nem tudok nyitni és folyamatosan erősödik a szorongásom. A párommal többször próbáltam megbeszélni de csak szórakozik rajtam. Értelmiségi vagyok és ez a helyzet nagyon zavar mert nagyon egyedül érzem magam.

Van valakinek valami ötlete?


2010. júl. 10. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szorongásoldásra vannak gyógyteák, homeopátiás szerek, gyógynövényes készítmények. Én a Nervenpflege nevű gyógyszert szedem, lehet kapni drogériákban, gyógyszertárakban.
2010. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2010. júl. 10. 13:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó ötlet ez a bográcsozás és az, hogy társagába menj.

Legközelebb próbáld meg több idővel előtte megszervezni a dolgot és ne aznap, lehet, hogy tényleg volt más dolguk, amit már előbb megbeszéltek

2010. júl. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A feleségem azt mondta, hogy tegnap meghívja őket, ne menjek el. Aztán kiderült, hogy csak ma szólt. Olyan érzésem van, hogy szabotál.
2010. júl. 10. 13:12
 5/6 anonim ***** válasza:
A testmozgás jót tesz a depi ellen,próbáld csak ki:heti 3 aalkalom laza kocogás 20perc elég.Az elsö alkalom után már érezni fogod hogy jobb a lelked.
2010. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

-szorongas.com

-A szorongás 5 arca c könyv !!!

-Szorongás, fóbiák, pánik c könyv !

-Msn-ezhetünk is: jmjm555@gmail.com

2010. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!