Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen multivitamint ajàn...

Milyen multivitamint ajànlotok 10,11 eveseknek, ami egyben immunerôsìtô?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A Béresnek most jött ki valami új multivitaminja. A patikusom szerint ebben valóban benne van minden, ami fel van tüntetve rajta. Sajnos állítólag ez nem jellemző mindegyikre. Szerintem ezt próbáld ki.
2011. febr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 po69 válasza:
Tej: élet, erő, egészség! A valódi tej, ami Isten adománya! Az ember ős idők óta ezt fogyasztja! Persze ez nem celeb majmoknak való! De az gyermek elleni bűn, ha rizstej, szójatej, energia ital és többi szemét kerül az év milliók alatt kialakult szervezetébe!
2011. febr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az èn gyerekeim minden nap friss tejet isznak ugyanis sajat tehenünk van,de szerintem ez kevès ilyenkor tèl vègèn nem àrt az immunerôsìtès
2011. febr. 24. 18:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én gyermekeim egy G3 nevű immunerősítőt isznak, ami tele van antioxidánsokkal. és sosem betegek. Hívd Szabó Gábort - 20-9788-022, ő tud segíteni ebben a témában. K
2011. febr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs állatfaj a földön, amelyik elválasztás után szívesen inna tejet, érdemes lenne elgondolkodni miért is van ez... A felnőtt lakosság harmada nem képes lebontani a tejet és a gyerekek jelentős részének is nehézséget okoz. Szóval az előttem szólóknak lehet hogy frissíteni kellene a szlogent...
2011. ápr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!