Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi volt eddig a legdurvább...

Mi volt eddig a legdurvább betegséged, esetleg baleseted?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
bárányhimlő.
2011. febr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
áhh , nem eszembejutott (első ) még negyedikben elestem a lépcsőfordulóban, és megrepedt a bokám.
2011. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

egy nyúl leharapta az ujjamat (3 évesen)

rámdőlt a szekrény, azt hittem meghalok (5 éves)

50-nel biciklivel a fémkerítésnek (13)

H1N1 ,tüdőgyullladás..+ nem megfelelő gyógyszer.. (16)


17/L vagyok ..nem tudom mi lesz a következő őrültségem. XDXD

2011. febr. 27. 18:36
 4/12 anonim ***** válasza:

Balesetem még nem volt, de háromszor is voltam olyan beteg, hogy kórházba kerültem. Egyszer kb. 2 éves koromban kruppos rohammal, a manduláim annyira megduzzadtak, hogy majdnem megfulladtam, ki is kellett venni azonnal. Utána valami hányós-hasmenéses vírust kaptam be és hajszál híján kiszáradtam, kórházba kellett mennem, infúziót adtak.Egyszer pedig mononukleózisom volt, ami érintette a májamat és a lépemet, mindkettő megnagyobbodott. Egy hétig voltam a kórház fertőző osztályán. Lehettem kb. 5 éves, és a szüleim nem jöhettek be hozzám, csak egy rácsozott ablakon keresztül beszélhettünk, mint valami börtönben...Nem kívánom senkinek, néha még azóta is előjön rémálmomban...


25/L

2011. febr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Jelenlegi betegségeimet nem sorolom, a legdurvább volt 22 évesen, felnőtt nőként elkapni a mumpszot. Minkét oldalon. Na, ez egy gyerekbetegség, amit gyerekkorban könnyen átvészel mindenki. Felnőttként iszonyatos fájdalommal járt. Annyi jó volt a rosszban, hogy télen történt, utcára nem mehettem a hideg miatt, és otthon is sállal kötöttem fel az államat, mert a fülem alatt két akkora gyulladt dudor volt, hogy minden mozdulatra mintha löttyent volna. Szívószállal tudtam enni, inni, még a mokkáskanál sem fért bele a számba, mert nem tudtam kinyitni.

Balesetem: 3 éve kis híján levágtam körfűrésszel a jobb kezem mutatóujjának utolsó ujjpercét. Majd 2 órát stoppolták a baleseti ambulancián, ezek kívül sérült a középső és gyűrűs ujjam, ott az ujjbegyekből lett lenyisszantva. Ezek féloldalasak, a mutató ujjam meg van, de nem tudom használni, az izom, ideg át lett vágva, meg a csontból is hiányzik. Szóval teljesen érzéketlen, de a fene egye meg, hidegben nem fázik, hanem iszonyatosan fáj. Azt bezzeg érzi!

2011. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
te jó ég
2011. febr. 27. 18:53
 7/12 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban elütött egy autó a családommal együtt, az orvosok szerint nem sokon múlt, hogy élünk.
2011. febr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A legdurvább balesetem egy biciklis esés egy kőre, több horzsolás, még ma is meglátszik. Orvos nélkül elláttuk. Voltam kb. 13 éves.

Kb. 7-8 évesen pedig elestem, aztán még egyszer ráestem a sebre. Akkor utána sokáig gennyes volt. De szerintem a biciklis esés durvább, annak végleg megmarad a nyoma a könyökömön.

Mindkettő csak a saját "baleseteimhez" képest durva, egyébként egyáltalán nem az.



Kiskoromban volt a torkomon egy "vadhús", nem fejlődtem megfelelően, vakbél gyulladásom volt, a manduláimat is kivették, és a szám tele volt sebekkel.

Azóta nem voltam komolyan beteg - lekopogom. Volt, hogy megfázás után fél évig (!!) valamiért köhögés maradt fenn, orvosok se tudják, mitől, máskor párszor voltam három-négy hétig erősebben megfázva, de nem kellett kórházba kerülnöm, életemben egyszer mértünk 38 fok feletti lázat, és ha jól tudom, kemény gyógyszert se kaptam még - antibiotikumot igen, de azt ki nem?



De ami késik, nem múlik. :S

2011. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam (ha addig nem írnak) :D : akit az autó elütött: nagyon sajnálom..!!!



Persze, még az is lehet, hogy egyszerre kapom el a mumpsz-ot, a bárányhimlőt és a mononukleózist. Szóval, mint írtam, ami késik, nem múlik...

2011. febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban egy fáról való leesés következtében eltört az egyik combcsontom. Nagyon lassan gyógyult, sokáig gipszben kellett feküdnöm.
2011. febr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!