Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan lehet HPV szemölcsöktől...

Hogyan lehet HPV szemölcsöktől megszabadulni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
sebész leszedi
2009. febr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2009. febr. 17. 15:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
van ecsetelő rá,condyline a neve,és immunerösitö,isoprinosine.
2009. márc. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged!
2009. márc. 20. 20:03
 5/7 anonim válasza:
bocsi megkérdezhetem hogy néz ki ez aszemölcs? mekkora és neked pontosan hol nőtt ki?viszketett?a záróizmon belül is volt?
2009. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem is tele van a végbélnyílásom HPV-vel, orvoshoz elmentem és eléggé lekezelően kezelt.. Elsősorban nem mondta el h mi van a nyílásomon, csak h menyek el vérvételre amiben persze a HIV fertőzés szerepelt hál istenek negatív lett. Kiírta ez a Condyline kenőcsöt ami semmit sem használt szó szerint.... Már kaptam egy pesti klinikát ahova fordulnék de nem merek állítólag kivágják ezeket a szemölcsöket,nagyon félek.... a Lézeres kezelésen gondolkodom, ami persze 30.000.-:S
2010. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nemrég voltak ilyen szemölcseim. Először azt hittem herpesz, de mivel tönete nem volt, így gyanakodtam én is a hpv-re... elmentem dokihoz, ő megerősített ebben!

Kaptam rá ecsetelőt... háát először csak úgy szó szerint kenegettem vele, majd rájöttem, hogy a sima fülpiszkáló nagyobb és több nedvességet tart magában mint amit hozz adtak.

Kiskükör, és szó szerint ledörzsöltem az összeset!!!!!!

2 nap alatt lejött teljesen. Picit megmarta a bőrömet de a körömvirágkrém segített!!! Jóbb mintha az orvos csinálta volna!!!

Hajrá!!! :)

2010. szept. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!