Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi ez? Mellhártyagyulladás?...

Mi ez? Mellhártyagyulladás? Tüdőgyulladás?

Figyelt kérdés

Sok hétig beteg voltam és most pár napja benyillalt a tüdőm..Aztán volt minden,de röntgenre csak jövőhéten megyünk. Amit érzek:

Egész nap enyhe fájdalom,nagylevegő vételnél,egyebeknél erősebb,szúró fájdalom baloldalt a mellem belső oldala "alatt".Szóval ott a tüdőmnél.

Este mikor lefekszem szúró fájdalom,szintén baloldalt, átáramlik a vállamba és a könyökömbe is. Aztán mikor hanyattfekszem, ki- és belégzéskor kattan valami ott, és olyan, mintha egy nagy,mandula alakú üregben (én így képzelem el mert így érzem) bugyogna,fortyogna valami (mint egy üstben). Mikor elfordulok, a baloldalamra, hamar elmúlik és tudok éjjel aludni. Reggel ugyanerre a kattogásra, fortyogásra ébredek.


Mellhártyagyulladás?

14L


2011. márc. 4. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Ezt legjobban hallgatózással lehetne megállapítani, de lehet egy egyszerű hörghurut is. Amit orvos felkeresése előtt tehetsz, hogy legalább 4-5e mg C-vitamint elfogyasztasz naponta, apró adagokban, nem egyszerre. Ez megerősíti az immunrendszeredet, hogy akár le is győzze ezt a kórt. Az orvost nem helyettesíti!
2011. márc. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltunk orvosnál asszem tegnap előtt.. Kaptam antibiotikumot és (nem írom l˘eˇjól bocsi) hörghurutot meg bronhitiszt meg ilyesmiket állapított meg. Kaptam fromilidet meg ilyesmiket, de apa nem nyugszik, megyünk röntgenre jövőhéten.
2011. márc. 4. 13:02
 3/4 A kérdező kommentje:
de sokan válaszolnak..... de hasznomra válnak!!!!!
2011. márc. 4. 20:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Mégis mit vársz? kaptál antibiotikumot, és jártál orvosnál, ezeknél jobbat mit írjunk?! Biztos uncsi betegnek lenni, de akkor inkább olvass valamit. :)
2011. márc. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!