Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tüdőgyulladás sokáig tart a...

Delavega kérdése:

Tüdőgyulladás sokáig tart a gyógyulás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elkaptam egy elég kemény influenzát, aminek a vége tüdő gyulladás lett, az első két hétben nagyon lázas voltam, 38-39fok között ingadozott a lázam, majd elkezdtem szedni a doki által fölírt gyógyszereket. Antibiutikum stb. aztán ezek szép lassan levitték a lázam, de, a gyengeség még 4hét után is megmaradt. Nem köhögök, nincs lázam, csak gyenge vagyok. 'elötte nem voltam az' mostmeg egy kis munkától is elkezd gyorsan dobogni a szívem és leizzadok. A kérdésem az hogy: ez még lehet a betegség miatt is, vagy valamelyik gyógyszer? a válaszokat előre is köszönöm!
2011. márc. 4. 23:42
 1/2 Da puta madre ***** válasza:
43%
Ha a tüdőgyulladás kezelése időben el van kezdve akkor a gyógyulási idő kb 2 hét. Ha vannak szövődmények ez persze hosszabb. Menj vissza orvoshoz, mond el neki a panaszaidat. Szedj vitamint, erősítsd újra fel az immunrendszert.
2011. márc. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
21%
Normálisan gyógyulsz. De szedd rendesen a gyógyszereidet, ameddig a doki mondja. És ne türelmetlenkedj. Öltözz rendesen fel, még csalóka ez az időjárás. Táplálkozz rendesen. Valamikor a tüdőgyulladás igen gyakorta járt a beteg halálával. Nem volt megfelelő gyógyszer, meg az életkörülmények is rosszabbak voltak. Hidd el, gyógyulsz. De ez a betegség nem egy sima kis nátha.
2011. márc. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!