Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a fene lehet ez? Kiütések.

Mi a fene lehet ez? Kiütések.

Figyelt kérdés
Múlt héten amikor együtt voltunk a párommal, hancúrozás közben jól megharapdálta a hátam, vállam, nyakam. Pár óra múlva kiütések jöttek ki az összes harapás helyén, amikből ronda pattanások lettek. Még sosem találkoztam ilyennel. Majd egy hete volt és még mindig ott vannak. Mással minden rendben.
2011. márc. 10. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget mondani,de ha fájnak és csúnyák akkor herpeszvírus is kijöhet bárhol...a bőrfelületek érintkezésével terjed,úgyh esélyes...de max csak találgatni tudok...esetleg ha raknál fel képet róla,könnyebb lenne..de leginkább keresd fel a háziorvost vagy bőrgyógyászt és max aztmondja h semmi különös..
2011. márc. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem fájnak és nem olyan csúnyák, csak sok kicsi fehér közepű pattanás csoportosan, a harapás helyén. Képet sajna nem tudok feltenni. Nekem világéletemben sosem volt herpeszem (persze attól még elkaphatom), de páromnak régebben volt a száján. Ezek szerint kijöhet a hátamon? 4 éve vagyunk együtt, eddig sose volt ilyen...
2011. márc. 10. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!