Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valami fertőzésem van? és...

Valami fertőzésem van? és mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
azt mondták A hüvelyt nem kell kimosni, mert akkor kimosod a normál baktériumflórát is, és felborul a normál pH, ami gombás fertőzéshez vezethet.de én kimostam és hát azóta eléggé más lett ugy értem holyag szerű pöttyök vannak..nem fájnak..de idegesit hogy ott vannak..Hogy lehetne eltüntetni ?? ugy hogy ne kelljen orvoshoz fordulni hanem otthoni kezelés..van ráá valami??
2011. márc. 10. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
én kezelésbe venném :(
2011. márc. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jobb lenne, ha orvoshoz fordulnál, mert nem mindegy, hogy gombás vagy bakteriális fertőzésre kezeled magad. Mondanám, hogy vegyél pl. Canesten krémet a patikában, de közel sem biztos, hogy gombád van, és lehet semmit sem használna. Úgyhogy még mindig a nőgyógyászt javaslom.
2011. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szeretném, ha elmennél orvoshoz!

Szeretném, ha rendszeresen járnál ellenőriztetni magad!

Nem tudom, hogy miért tiltakozol, de azt ugye tudod, hogy nem muszáj oda menned, ahova anyud jár!

Fogjátok meg egymás kezét, egy két barátnőddel, és irány egy doki. Csak úgy! Ne akard, te meggyógyítani, hiszen a felnőttek is orvoshoz járnak! A dokinak viszont nyugodtan mondjál el mindent, senkinek nem fogja továbbadni! És tőle kérdezz! A te dolgod, orvoshoz jutni! A többi megoldódik. Csak hagyd! És ne keverd saját magad nagyobb bajba!

Minden jót, és gyors gyógyulást!

szia:)!

2011. márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen..oké elmegyek orvoshoz..
2011. márc. 12. 16:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Én köszönöm!

:)!

2011. márc. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!