Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan kezeljem itthon a...

Hogyan kezeljem itthon a felfázást?

Figyelt kérdés
30 fokban is képes vagyok felfázni valahogy. mindig odafigyelek, hogy ne legyen kint a derekam ne mászkáljak hideg kövön és hasonlók, de valahogy mindig összejön... a probléma csak az, hogy ez már 2 hetente előjön és nagyon megvisel. Mit tudok itthon csinálni, hogy enyhítsem a tüneteket mert sem a gyógyszer sem a meleg víz sem a sok folyadék eddig nem használt... ???
2011. aug. 16. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
vegyél a gyógyszertárba,vagy rossmannba,dm-be,gyógyfüvesnél tőzegáfonya kapszulát!Az a legeslegjobb!
2011. aug. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rá van írva ,hogy hogy kell szedni,de ha nincs,akkor a 400 mg-osból napi 2-3,a fő hogy kb 1 hétig rendszeresen,és akkor nem jön vissza jó ideig.Én is nagyon sokszor voltam felfázva,és ez segített.És recept nélküli.
2011. aug. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja ,és nagyon gyorsan hat!
2011. aug. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mezei zsurlófű- teát készíts (gyógynövénbolt, gyógyszzertár: fórró vízbe tenni, 1 percig forr, ott lehül,leszűr, lehet inni), és 3x idd ha nap folyamán. (fürdőnek,külsőleg is ajánlják, azt nem próbáltam, de a tea belsőleg a hugyutak fertőtlenítésére jó!!)

[link]

2011. aug. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Cickafarkfű tea. És valószínűleg nem szimpla felfázás, hanem bakteriális és azért jön mindig vissza. Menj orvoshoz, kérjen leoltást és az alapján adjon gyógyszert ne csak az általános antibiotikumot írja fel, mert az nekem sem használt. Csak a laborvizsgálat után derült ki, hogy hónapokig olyan gyógyszert szedtem, ami nem hatott.
2011. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. dec. 13. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!