Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Meggyógyult valaki pajzsmirigy...

Meggyógyult valaki pajzsmirigybetegségből (ha igen melyik orvos kezelte)? -bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. 24 éves kismama vagyok, az ikreim születése óta pajzsmirigybetegséggel küszködöm...az ikerszülés miatt pajzsmirigy alulműködésem lett. Amit kezelt egy orvos, amint rendbe jöttek az értékeim lepattintott(kb. fél évig kezelt és mostanában kell kontrollra mennem). Május vége körül kaptam időpontot, pedig elpanaszoltam neki mennyire nem birom ezt a gyógyszert(Letrox75, 100), állandóan ájuldozok, álmos vagyok, 1 hónapja a szemem is romlott...stb.Volt valaki aki felgyógyult a betegségből?Tud valaki ajánlani egy olyan(lehetőleg budapesti) szakorvost akit érdekel a páciense egészsége?2 gyerek mellett nem engedhetem meg magamnak a gyengélkedést...inkább magánorvoshoz fordulok. Remélem tud valaki segíteni. A válaszokat előre is köszönöm.
2011. márc. 22. 10:30
 1/2 Zsohár Imre válasza:

Sajnálatos a betegséged.A feleségem pár éve műtéten esett át,igaz,hogy Őt tultengés miatt kellett operálni,azóta is kíméletes életmód.Amit találtam ezzel kapcsolatban,az alábbi linkre klikk,vagy bemásolni a böngészőbe.

Sajnos távol vagyunk egymástól,Nagykanizsa,+kisbaba,hát nem a legideálísabb javaslat.Mindenesetre sok sikert,kitartást kívánok!

[link]

2011. márc. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!
2011. ápr. 2. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!