Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van az, hogy több...

Miért van az, hogy több hónapja időnként elmúlik de aztán megint előjön az, hogy fújom az orrom és bevan dugulva?

Figyelt kérdés

Már nagyon unom most is már 2 hete megint ezzel küszködök. Allergiás vagyok azt tudom poratkára meg parlagfűre. De ez már télen is így volt. Orrcseppett felírt a doki, de nem szabad túl sokáig használni így arról mikor elfogyott le is szoktam. De ha nem használom akkor megint bevan dugulva az orrom és semmivel nem tisztul ki csak orrcseppel.


Mitől lehet?

Gyenge lehet az immunrendszerem? Vagy mi az oka, hogy több hónapja tart ez az orr fújás,meg dugulás??


:S


Valaki tudja rá a választ?


19l


2011. ápr. 5. 16:52
 1/2 istvan33lenart ***** válasza:
Lehet hogy még valami másra is allergiás vagy a környezetedből de lehet krónikus orr melléküreg gyulladás (arcüreg) is a háttérben de ilyen esetben általában az egyik oldal jobban be van dugulva vagy csak egyik oldalon dugul be az orrod.
2011. ápr. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hmm.nekem tényleg az egyik jobban beszokott dugulni, mint a másik. általában a jobb van bedugulva, míg a másik annyira nem.
2011. ápr. 7. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!