Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az immunrendszert hogyan...

Az immunrendszert hogyan lehet erősíteni?

Figyelt kérdés
Sajnos sok problémám van együtt, ami még külön-külön is sok lenne (reflux, vastagbélgyulladás, ingerköhögés, bőkiütések, ciszták a szervezetben, urológiai felülfertőzés, stb.) (50 éves nő vagyok)
2011. ápr. 6. 10:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A grapefruit csepp nagyon jó immunerősítő. Én nagyon könnyen elkapok mindent, és ráadásul gyerekekkel dolgozom, ami állandó betegséget jelent, és mióta ezt szedem semmi bajom, nem kapom el tőlük a náthát és egyebeket.
2011. ápr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Multitabs Immuno is segíthet!
2011. ápr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos az immunrendszert NEM!!! lehet erősíteni mindenféle csodabogyókkal. Arra van csupán lehetőség, hogy a szervezet általános állapotát egészséges szintre hozzuk. Az immunrendszer egy öntanuló folyamattal "erősödik". Ez azt jelenti, hogy minnél több féle ingernek van kitéve annál jobban tud védekezni. Így működik a védőoltások java része is. Egyesével megtanítjuk az immunrendszert a védekezésre. Attól, hogy beveszel egy csomó ilyen-olyan vitamint (a kuruzslásokról most nem is nyitnék vitát) még nem tudja a szervezet, hogy milyen ellenanyagot termeljen pl. egy Streptococcus pyogenes elpusztításához. Sajnos azonban az immunrendszerünk nem csak tanul, de felejt is, ezért nem hatásosak sokszor a védőoltások csak egy bizonyos ideig. Szóval a lényeg az, hogy számottevően nem erősíthető az immunrendszer magában, az egész szervezet általános fizikai és mentális összességét kell megerősíteni (egészséges táplálkozás, sport, nyugodt életvitel).
2011. ápr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a következőket bírja-e a szervezeted, ha igen, nagyon jó immunerősítők: méz fahéjjal, hidegen sajtolt tökmagolaj, fehér tea, aszalt tőzegáfonya, teljes kiőrlésű gabonák, pl. integrális tönkölybúza. Ez csak néhány tipp.
2011. ápr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Próbálj meg naponta minél több és minél többféle zöldséget és gyümölcsöt enni!


Erre az elvre alapozva van egy lekvár állagú természetes termék is, ami 40-50 kg-nak megfelelő zöldség- és gyümölcskoncentrátum, ami tele van antioxidánsokkal. Erről sok pozitív tapasztalatom van, és rengeteg embertől hallottam már hasonló véleményeket. Ez a termék a Flavon. Keress rá google-ban, az első 1-2 találatban lesz olyan, ahol infókat tudsz találni róla, és akár meg is veheted.

2011. ápr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Most néztem, Flavon szóra nem mindig jelenik meg, inkább a Flavonmax -ot kell beírni. Amit én fogyasztok az a Flavon Green és a Flavon max termék.
2011. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mega dózist vitamin készítményt ajánlok, nagymamám 76 éves és mióta szedi szinte alig volt beteg, és a közérzete is szuper.
2011. ápr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem nagyon lehet. Főleg nem kell.

De a vastagbélgyulladás nem autoimmun betegség? Akkor pont gyengíteni szokták az immunrendszert. Már autoimmun betegeknél...

2011. ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát bizony a mega dózisú vitaminok valóban jó választás, még rákos betegek is javulnak a szedésük folyamán. És kiváló immunerősítő, hisz aki megtalálja a neki való adagokat, az nem, vagy nagyon ritkán fertőződik csak meg. Valaki, nagyokos olyat írt, hogy az immunrendszer nem erősíthető, szerintem az egészségügyben dolgozik, ők szoktak ilyen marhaságokat írkálni, és ellenzik a vitamin terápiát. De oda se neki, ő oltassa csak magát a higanyos, meg a formaldehides mérgező oltóanyagokkal, én köszi de már vagy 10 éve nem élek gyógyszereken, biztosan nem oltatnám be magam, vagy a gyerekemet ezekkel a sz......-kal.
2011. ápr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Látom Dr. Lenkei itt is megjelent! Szerintem se használj gyógyszereket, ezt hívják természetes szelekciónak.
2011. ápr. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!