Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy tudnám erősíteni az...

Hogy tudnám erősíteni az immunrendszeremet?

Figyelt kérdés
Sokszor kapok el betegségeket,csomószor fáj a fejem.Azt olvastam,hogy ez a gyenge immunrendszer miatt lehet.Hogy tudnék egy kicsit gyúrni rá?Eddig a béres cseppről hallottam,hogy ez erre jó.Ez tényleg ér valamit,vagy csak hülyítés?
2011. szept. 22. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egész gyenge immunrendszeres história csak egy JÓÓ NAAGY hülyítés, legalábbis ebben a formában.
2011. szept. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok C-vitaminnal tudsz segíteni, de ha a lelked nincs rendben , akkor ezek a tünetek sokszor előjöhetnek.

Nézd meg a neten az Új Germán Medicina oldalait, és rájössz hogy miről beszélek.

Valószínű hogy le fogsz döbbenni.

2011. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Grapefruit csepp is nagyon jó, amióta ezt használom nem vagyok beteg, előtte pedig 3 havonta kb.
2011. szept. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először érdemes az életkörülményeket rendbetenni, szóval az első akihez fordulsz az a pszichológus legyen. Én egészen ovitól kezdve képes voltam megbetegíteni magam, ha olyanom volt és amíg nem lettem magántanuló (12. osztály eleje), addig 7 napból legalább kettőt "beteg" voltam és rengeteget hiányoztam. Amióta itthon vagyok, azóta csak egyszer voltam beteg, az is most van és az is gyomorrontás egy kis romlott husival. Télen mindig tetőtől talpig be voltam öltözve, de nem segített, ugyanis mindig rajtam volt a takonykór egy kis torokfájással.

Egy betegség menekülést jelent valami elől. Ha nincs rendben minden a munkahelyeden vagy akár otthon, akkor simán lehetsz beteg. Én 15 évig ezt sportoltam, hihetsz nekem. Irány a pszichológus, tessék kisírni magunkat, megtalálni a lelki okokat és rendet tenni, változtatni. Nem feltétlenül kell problémának lennie valahol. Lehet egyszerűen arról van szó, hogy valamit nem csinálsz, amit kéne (alkotás, sport, túrázás, jóga), mert jól esne a mindennapokban.

2015. júl. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!