Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kullancsfertőzés után mikor...

Kullancsfertőzés után mikor jönnek a tünetek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Én hallottam egy orvostól h vannak olyan kullancsfertőzések is amik évekig csak lappanganak és utána jelentkeznek a tünetek, ami azért is veszélyes mert nem gondol az ember arra h kullancstól is lehet.
2011. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%

CSAK!!! annál jelentkeznek a tünetek, akinek gyenge az immunrendszere. Ezért érdemes egy erős szinten tartani azt, jó minőségű táplálékkiegészítővel. Én ezt csinálom tíz éve, és semmi bajom, pedig volt már fertőző kullancsom.

Ugyanez vonatkozik minden olyan fertőzőnek mondott betegségre, amelyek, mint pl. az AIDS is, csak akkor jelentenek veszélyt rád, ha legyengül az immunrendszered.Ennek jelei is vannak, pl. gyakran van influenzás tüneted, gyakran fáj a fejed, izületi problémáid vannak, fáradékony vagy, nincs energiád, esetleg rosszul alszol, ezek mind arra utalnak, hogy érdemes lenne erősitened az immunrendszeredet.

2011. ápr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!