Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezek a tünetek jellemzőek a...

Ezek a tünetek jellemzőek a májbetegségre? Ha igen mik a kilátásaim?

Figyelt kérdés
23 éves anyuka vagyok. Fél éve észleltem magamon az 1. tüneteket, izületi fájdalmaim lettek és bedagadt a lábam+kezemen-lábaimon ganglionok nőttek. Egyből elmentem a háziorvoshoz, aki csináltatott egy vérképet ami jó lett, azt mondta semmi bajom, de azért beutalt reumára. Ott sem kértek kivizsgálást, azt mondták túl erőltettem magam.Azóta is ide-oda küldözgetnek az orvosok...Ezek után gyomorfájdalmaim lettek, főleg jobb borda alattiak, az utóbbi időben idegesebb vagyok a kelleténél, lábfejeim bedagadtak, jobb lábfejemen megjelent egy hámló pirosas-sárgás folt...lefogytam 5-6 kilót,reggelente homályosan látok(eddig soha nem tapasztaltam ilyet) a hajam is elkezdett hullani(pajzsmirigy beteg vagyok, de a TSH-m rendben volt 4 hónapja legutóbbi kontrollon)...ma fogok menni ismét a háziorvoshoz...
2011. okt. 13. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
inkább epének tűnik...de az orvos majd úgyis kér teljes kivizsgálást
2011. okt. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha van lehetoseged arra, hogy elmenj TErmeszetgyogyaszhoz, akkor feltetlen menj el! Egy testi tisztitast kellene elvegezned, ugy, hogy az etkezesi szokasodat megvaltoztatod, es elkezdesz rendszeresen mozogni, ez is nagyon fontos.

A termeszetgyogyasz az okot fogja keresni, es ez szerint fogja megadni a kezeles menetet, mivel egy orvos csak a megjeleno tunetre koncentral, igy mar neked ez segiteni nem sokat fog, mivel csak gyogyszereket fog adni, mint fajdalomcsillapitot, gyulladasgatlot, stb.

2011. okt. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves előző, te se tudsz sokat az orvostudományról.

Mindíg az ok keresése a fontos, nem a tünetek kezelése.

A tisztességes természetgyógyász is (akik általában orvosi diplomával is rendelkeznek) először vissza küldi ez embert egy teljes kivizsgálásra.És csak utána kezdi a kezelést ha már tudja mi a gond.

2011. okt. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Harmadiknak teljesen igaza van. Egyetértek. A tisztítás meg egy nagy baromság, többet árt, mint használ.

A vércukrod rendben van? (A látásromlás miatt kérdezem.)

A dagadást nem vizesedés okozza? Ebből kéne kiindulni.

2011. okt. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, legutóbb teljesen rendben volt a vércukrom, de 2-3 hónap alatt változhatott, majd jövöhéten kiderül a vérképből. Reumatologus szerint a fogyás miatt dagadt be a lábam/lábfejem...egyébként autoimmun pajzsmirigy gyulladásom van, de gondolom ez nem okoz ilyen tüneteket. Mindenképp kivizsgáltatom magam szakorvossal, remélem nem lesz komoly bajom. Természetgyógyászra én is gondoltam már, de csak akkor amikor megmondták mi is a bajom...
2011. okt. 13. 10:16
 6/6 anonim ***** válasza:

9:50

Egy izuleti fajdalommal kezdodott el ez a betegseg, tehat azt mar egy elzarodas is okozhatja pl., ilyenkor nem fog artani egy testi tisztitas, mivel azt ugy lehet elvegezni, hogy friss zoldsegekkel, es az etkezesi szokas megvaltoztatasaval, ami elvegre artani nem art, viszont mar az errendszert, es az emesztoszerveket is atmossa, es igy elkepzelheto, hogy mar tett egy lepest a gyogyulasa erdekeben. Az orvos egy izuleti fajdalomra, gyulladasgatlot, es fajdalomcsillapitot fog felirni, esetleg, egy kenocsot, viszont ezzel meg nem lett megszuntetve a betegseg, hiszen a gyulladasnak a kivalto okat kell megtalalni! Ha ezt nem kezelik megfeleloen, akkor mar csak romlani fog az allapota a betegnek, mint jelenleg is tapasztalja.

Marpedig jelen esetben is a vervetel negativ, tehat szervi elvaltozas nincs!?

Volt egy hasonlo eset, a ffi mar bottal jart, es nagyon sok gyogyszert kapott, mint felsoroltam fent is. A kezelesek nem segitettek, igy odaig fajult a dolog, hogy amputalni akartak az also labszarat.Ezert eljott hozzam, es elkezdtem "kezelni"! Erdekes modon mar 2 het utan nem volt dagadt a bokaja, s nem zsibbadt, mivel egy er volt elzarodva, a terd alatt pl, amit mar masszirozassal, es testi tisztitassal lehet gyogyitani ugy, hogy panaszmentes legyen!

"nem ismerem", tobb evtizede foglalkozom ezzel, tehat eleg tapasztalatom van, ezert is adok tanacsot, mivel tudom azt, hogy mit es miert javasolok! Orvosoknak is keszitek tisztito kurat, sot tobb betegseggel kertek mar tolem tanacsot, hogy hogyan valtoztassak meg az etkezesuket, mivel nem akarnak gyogyszert fogyasztani!

Nem szoktam tevedni, meg eddig csak pozitiv visszajelzeseket kaptam.

A vegtagok dagadtak, ez vagy vizesedes, vagy pedig a rossz veraramlasnak a tunete. Az okokat mindig az etkezes vagy a lelki okok fogjak kivaltani, tehat a kivalaszto szerveket is vizsgalniuk kellett volna, mar az elejen, akkor most a kerdezo nem itt irogatna, es kerne segitseget, mivel az orvostudomany eltudja latni! A tunetre koncentralnak, es ez nem eleg, vagy pedig ha lelkiismeretes az orvos, akkor addig kuldje a beteget, es utalja tovabb, mig kinem deriti azt, hogy mi az oka a tunetenek, ne pedig gyogyszerezze,mint egy droggost, es elnyomja a tuneteket, mivel enyhiti a fajdalmat, de nem szuntette meg!

2011. okt. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!