Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha valakinek autoimmun betegsé...

Ha valakinek autoimmun betegsége van, mindenképp láza vagy hőemelkedése van állandóan, ha nem vesz be lázcsillapítót? És a vérnyomása hogyan változik?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy az ilyen típusú betegségnek több fajtája is van, tehát ez nem feltétlenül jár együtt lázzal vagy hőemelkedéssel. Akit én ismerek, más jellegű problémákkal küzd. Szerintem mindenki szervezete másként reagál.
2009. márc. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem. A vérnyomás és a láz is független ettől, lehet hogy x autoimmun betegségek ez a kisérője, de nem mindnek. Az autoimmun betegség egy fogalom, olyan mintha azt mondanád vírusfertőzés. Az immunrendszer megtámadja a saját sejteket mert idegennek ismeri fel őket. pl. sclerois multiplex.
2009. márc. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!