Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A másfél éves kis tesó elkapha...

A másfél éves kis tesó elkaphatja a bátyjától a bárányhimlőt akkor is ha még szopik?

Figyelt kérdés
Bár már csak naponta egyszer, maximum kétszer szopik esténként vagy éjszaka. Én voltam bárányhimlős, és úgy tudom, ha még szopik valamennyire ad védettséget.
2011. ápr. 22. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a nyolc hónaposom kapta el annak idején, pedig akkor még jóformán csak anyatejes volt, de azt mondta a doki, igaziból ez jó, mert legalább túl lesz rajta mindkettő. Ja, és én is voltam gyerekként bárányhimlős, mégis. Viszont a fertőző betegségek kivételével (amiken át is kell esni) szinte sosem betegek a mai napig.
2011. ápr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elkapta:(

ráadásul, sokkal több és csúnyább pöttyel

2011. máj. 4. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!