Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 4. napja nagyon erős vírusos...

4. napja nagyon erős vírusos hasmenésem van, mit vegyek be?

Figyelt kérdés
iszom a smectát, és szedem az imodiumot, de ez egyre rosszabb :( enni, inni nem nagyon bírok
2011. ápr. 23. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, pont ez a gond, hogy ezeket szeded nyakra-főre.

Nekem mindig azt mondja a doki, hogy először hagyni kell ezeket a vírusokat kiürülni, gyógyszert csak akkor, ha nagyon muszáj, addig kímélő diéta(pirítós, főtt krumpli), vagy egy nap koplalás, és aztán krumpli.


Hirtelen jött hasmenésre nekem jól bevált háziszer, ha egy kanál cukorra ecetet öntök, és bekapom. De vírusok ellen nem hiszem, hogy hatásos, inkább egy kis koplalás.

2011. ápr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha inni nem birsz, az baj, mert kiszáradhatsz. Mokkáskanálal próbálj bevenni vizet, folyadékot, ilyenkor lehet colát is, ha ilyen kismennyiségű folyadék kerül a szádba az hamar felszívódik a szájnyálkahártyádon.


Én múltkor felhívtam az ügyeletet telefonon amikor lázas voltam, és mondtam hogy nem javulok. Az orvos aki felvette, rögtön mondta, hogy erre a ... virusra, ne azt szedjem, hanem ... Szóval hivd fel az ügyeletet, gyorsan , mert jönnek az ünnepek.

2011. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát ez már a nagyon muszáj kategória volt, mert nem tudtam felállni a wc-ről, szinte 3 órán át pisiltem a fenekemen, és az aranyerem is kijött, ami borzasztóan fáj még a gyomorgörcs mellé :( ma egy kicsit jobb hasmenés téren, sokkal kevesebbet kell mennem, de most meg az aranyerem fáj sokkal jobban. nem merek már se enni se inni, mert a duplája jön ki belőlem. ülni is alig bírok. az ügyeletet nem hívtam fel, mert végül a hasmenés csökkent.
2011. ápr. 24. 11:58
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszaitokat!
2011. ápr. 24. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!