Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehet ilyen gyenge...

Hogy lehet ilyen gyenge immunrendszerrel dolgozni?

Figyelt kérdés
Mindig nagyon beteges voltam, hiába ettem gyümölcsöt, vitamint, Béres-cseppet vagy akármit. Még most, felnőttkoromban is kb. 1-2 havonta elkapok valamit, magas lázzal, torokfájással meg ilyesmivel fekszem otthon és semmit nem bírok csinálni. A doki azt mondta, ezzel nem tud mit kezdeni, így születtem, ilyen az immunrendszerem és kész. Ez iskolában még oké volt, mert elmentem az orvoshoz és írt igazolást, mondjuk 1-2 évben elég húzós volt, hogy meglegyen az elegendő óraszám, amennyit bejártam. Itt az egyetemen már problémásabb, mert 3-szor lehet hiányozni egy óráról egy félévben, de még ez is oké, legfeljebb néha betegen megyek be. De hogy fogok így dolgozni? A munkahelyen már senkit nem érdekel, hogy lázasan fekszem és nem bírok felkelni, ha nem megyek be, mert beteg vagyok, mindenhonnan rögtön ki fognak rúgni?
2011. ápr. 27. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami hasonló problémával küzdök én is. Valóban senkit nem érdekel, hogy mi van veled. Jössz dolgozni vagy sem? Ez a lényeg. Én is a betegen való dolgozást választottam. Mondjuk nálam azért nem fertőző betegségek dominálnak. De így is vannak kemény napok. A dokim is unhatja már, mert van, hogy szinte könyörögnöm kell neki, hogy írjon ki, mert most tényleg nem bírom. Pedig 2-3 évente van szó 1 alkalomról. Csak hát ugye ha eddig tudtam dolgozni vele, akkor most miért nem?
2011. ápr. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Béres csepp az semmit nem ér, szedj multivitamint (Centrum, Actival, Juvita, Eurovit) napi 2db 3 hónapig utána napi 1 db
2011. ápr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok!


Tudjátok nekem is annyiszor ajánlanak gyógyszereket. De hidd el ez tényleg jó, szedj Béres cseppet, Multivitamint ezt vagy azt.

Az orvosok se hülyék, ezzel kezdik. Sőt ha megjelenik valami új gyógyszer rögtön hív, hogy próbáljam ki. Ezeken már szerintem a kérdező is réges régen túl van.

2011. ápr. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A legjobb orvosság a mozgás. Ha nem mozogsz eleget, 100%, hogy az a bajod, láttam már sok ilyet. Aztán az akaraterőgyengeség miatt visszaesést. Napi 1 óra futás és semmi bajod nem lesz. Ha az első néhány futás után, amikor torokfájás, allergia vagy más kínoz, ne add fel!
2011. ápr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!