Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ingyen van a H1N1 oltás.17...

Ingyen van a H1N1 oltás.17 éves lány vagyok gyenge immunrendszerrel. Beadassam?

Figyelt kérdés

Én a NEMre szavazok. Jól gondolom ugye?


Szüleim se tudják, hogy mi legyen...

Én félek az oltástól...de attól is hogy ukrajnából átjön ide a járvány...


(nem biztos, hogy gyenge az immunrendszerem, csak pl sokat van aftám...bár nem sokszor vagyok beteg)


2009. nov. 4. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Az is kiderült, hogy Ukrajnában nem a H1N1 fertőz, sima influenza járvány van. Csak vaklárma volt a H1N1.
2009. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Erősitsd inkább az immunrendszered természetessen [link] ;)
2009. nov. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Gyümölcsök, ivóvíz, kézmosás.

Jelenleg többet nem tehetsz.

2009. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Első: legalább h*lyeséget ne mondj.. Ukrajnában tüdőpestis gyilkol..


Amúgy ne oltasd be magad!!

2009. nov. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Secu ***** válasza:

Nem hinném,hogy egy olyan influenza ellen,ami embereket ölt meg világszerte,egy kis természetes immunerősítéssel át lehet vészelni.Persze én nem azt mondom,hogy mindenképpen elkapod.

Mindenki maga döntse el,hogy mit akar.Hiszen egyikünk nemet,a másikunk meg igent mond.

2009. nov. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sztem meg Ukrajnában Kolera van meg lepra meg sok tolvaj politikus, onnan veszik a stílust a bajnaiék is
2009. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

22:20


Minden féle influenza öl meg embereket ahogyan az infarktus is vagy a spontán halál - orvosilag megmagyarázhatatlan szívleállás - Csak az egyikre lehet vakcinát gyártani a másikra nem, bár én már azon se lepődnék meg ha beharangoznának jövőhéten egy

MUTÁNS INFARKTUS VÍRUS JÁRVÁNYT !!!

2009. nov. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Ukrajnában nem vírus pusztít hanem a medvedisznóember!!
2009. nov. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bumbi02 ***** válasza:
én is nemre szavazok , 16 éves vagyok, de itthon mindenki eldöntötte h beoltatja magát szal nekem is be kell, csak egyelöre beteg vagyok szal azért még nem kaptam meg... amugy meg végülis lehet h van értelme, de nem kell elhinni hogy belefogsz halni a h1n1be, akik eddig belehaltak mind sulyos betegek voltak... mindent kitalálnak csak hogy az emberek jobban vegyék, ma pl hiradóba már az volt h azok is beoltathatják magukat a biztonság kedvéért akik már el kapták és meggyogyultak a h1n1böl, szal eladásra megy minden amit tvben hallasz, de károd nem lesz bleöle hogyha beadatod.. bár saját véleményem hogy egészséges ember anélkül is átvészeli simán
2009. nov. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

beadattam, mert a környezetemben mki beadatta, meg amúgy is ingyen adják már mkinek a mi falunkban.

1 hete kaptam, semmi bajom nem volt tőle.

2009. nov. 15. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!