Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gombás endocarditis terhesség...

Gombás endocarditis terhesség alatt?

Figyelt kérdés

jövő héten tudom csak elvinni az orvohoz a leleteket, de ezt feltételezte, és a leletek elég rosszak...

mivel lehet ezt kezelni, főleg ha már évek óta magas a süllyedésem, csak mostanra lett rossz már az ekg-m is?

gondolom nem is lehet akármivel kezelni, és a babának sem túl jó

nagyon el vagyok keseredve :-(


2011. máj. 18. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt a betegséget csak szívultrahanggal lehet diagnosztizálni nyelőcsövön keresztül. Le kell nyelned egy csövet. Kezelni baktérium fertőzés esetén antibiotikummal lehet, gomba esetén gomba ellenes gyógyszer. Ha nem használ, akkor műtét. Tavaj nyáron én is ennek a gyanujával voltam korházban két hétig, de kiderült,hogy egy autoimmun betegségem van.
2011. máj. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:-( és fáj a vizsgálat?
2011. máj. 19. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt, a torkomat elérzéstelenítették spray-vel, és kaptam egy injekciót, amivel elkábítottak egy kicsit.
2011. máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát elször szív uh-ra utaltak be két hét múlva, aztán kiderül :-S
2011. máj. 24. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!