Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Furcsa foltok jelentek meg a...

Furcsa foltok jelentek meg a melkasomon, kép lent, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Furcsa foltok, nem viszketnek, nem fán, fürdéskor nagyon hámlik.


Kép: [link]


2011. máj. 30. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Hűha. Szerintem menj el egy orvoshoz! Így képről nem tudjuk megmondani, hogy mi lehet ez, főleg hogy nem is értünk hozzá. De lehet, hogy csak allergiás foltok. De azért keress fel egy orvost, fő a nyugalom! :)
2011. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bőrgyógyászhoz kellene menned, elég csúnya, lehet hogy pikkelysömör, vagy valami hasonló!!!
2011. máj. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én bőrgombára gyanakszom, nem tudom mi lehet az. Az a baj hogy egész héten dolgozom és nincs időm el menni orvoshoz.
2011. máj. 30. 19:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Vegyél ki szabadságot, az egészség a legfontosabb!!!
2011. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
gomba, egyértelmű, nem viszket nem fáj, sarjadzó fajta, nem múlik el magától, viszont nem fertőz, ennyi az előnye.(a közös törülközőt, azért mellőzzétek, míg ki nem kezelteted)
2011. máj. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Csináltam még 1 képet. Picit zavar, mert tudjátok, esztétika.

kép: [link]

2011. máj. 30. 19:53
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ ! :)

És valami kezelési módszert tudtok ajánlani ?

2011. máj. 30. 19:54
 8/9 anonim ***** válasza:

szia!


Ez tinea gomba. Bőrgyógyásznál kapsz rá krémet.


Lomexin 2%-os, patikában recept nélkül kapható. De előtte mindenképpen bőrgyógyász!

2011. máj. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ:)
2011. máj. 30. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!