Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet ez allergia vagy ha nem...

Lehet ez allergia vagy ha nem akkor mi? Van még ilyen gondja valakinek?

Figyelt kérdés
Az a bajom, h a felkaromon, mend 2n előjöttek már rég olyan miniatűr pattiszerűségek! Kinyomni alig tudom oyan kicsik, és utána egyből sebes lesz. Nem is igazán patti nem olyan jön belőle hanem valami fehér izé. Mitől lehet ez? Rengeteg van,mindig takargatom a kezeimet ha olyan ruhában vok mert tök gáz és szégyenlem. Mindenkinek szép a karja az enyém meg ilyen rondaság. Hova forduljak vele, vagy esetleg tudja valaki mitől lehetnek ezek??Mire lehetek allergiás szerintetek?
2011. jún. 1. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy bőrgyógyászra tartozik a dolog. Én értem, mire gondolsz, nekem az életmódváltással tüntek el, tehát arra gondoltam, hogy a rossz étkezés, valami egészségtelen kaja válthatta ki.
2011. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanilyen problémám van és már évek óta :S

Annyira rossz. Meleg van és nem merek felvenni egy normális felsőt. Na de én éppen már pénteken megyek bőrgyógyászhoz és remélem, hogy tud segíteni... Állítólag laktóz érzékenység lehet vagy valami más ételallergia.

2011. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem olyan,mintha hólyag lenne???

Sok mindenre lehetsz allergiás pl.: mosószerre,öblítőre,lehet keresztallergiád (ételallergia-ami pollenallergia tüneteket okoz).

Menj el bőrgyógyászhoz,csinálnak rajtad tesztet,és abból kiderül,hogy mire lehetsz.

Jobbulást neked!

2011. jún. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszaitokat.Nekem is már évek óta van ez, és ilyenkor mikor melegszik az idő sokkal intenzívebben jönnek elő. Nem holyagok legalábbis én nem úgy nézem

Olyan mint egy pici pattanás csak nem sárgul be hanem kipuposodik és kicsit fehérebb lesz.

Miből áll egy ilyen allergiavizsgálat nem tudjátok?

2011. jún. 2. 13:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt millió allergia tesztem.

Van ilyen pl.: különböző(parlagfű,házi por,kutya szőr egyéb sok féle)rácseppentik mind a két karod belső részére,majd ezen keresztül egy kis tűvel a bőrödet minimálisan felsértik,ha bepirosodik,viszket,akkor arra allergiás vagy.

Van tapasz is,amit az ember hátára ragasztanak..nekem olyan is volt.

Egyik sem fájdalmas,és azonnal kiértékelhető.

2011. jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És bőegyógyászatra kell beutaló? Maszek vagy sztk rendelés?
2011. jún. 2. 13:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászatra kell vele menni először,onnan úgyis utalnak tovább...de legelőször a házi orvosodhoz menj,utána kérj tőle beutalót stb.
2011. jún. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elmehetsz rendes SZTK rendelésre is....a maszek csak annyival másabb,hogy fizetős,de hamarabb kerülsz sorra...

Én pl.: volt,hogy maszekon keresztül mentem,mert hamarabb megvoltam vele,mintha időpontokat kértem volna SZTK-ra,és várni és várni...

De egyéni jogod eldönteni,hogy hova szeretnél menni.

2011. jún. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!