Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges hogy egy féreg...

Lehetséges hogy egy féreg kerüljön a pénisz bőre alá?

Figyelt kérdés
Pár napja észrevettem, hogy egy gilisztaszerű valami van bőröm alatt, először azt hittem ér, de egyik napról a másikra került oda, és ki lehet tapogatni a két végét, és a többi érrel ellentétben nem lehet látni, viszont érezni igen.
2011. jún. 6. 23:41
1 2
 1/12 Smartguy86 ***** válasza:
52%
Erek futnak ki-be a péniszbe, nem feltétlen látszanak át a bőrön. Hacsak nem voltál fürdeni valami szennyvíztározó minőségű tóban, akkor kizárt, hogy féreg legyen!
2011. jún. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem sem féreg. Van olyan ér a péniszben aminek ki lehet tapogatni mind2 végét.
2011. jún. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Ja és ha féreg lenne akkor éreznéd ahogy mozog... sőt helyet is változtatna. Hány éves vagy amúgy?
2011. jún. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szóval arra semmi esély, hogyha mondjuk bélférgem van, akkor oda bejusson?
2011. jún. 7. 00:55
 5/12 Smartguy86 ***** válasza:
0%

Komolyan, te hány éves vagy?


Ilyen kérdéseket még általános iskolában is ciki feltenni!


Tudod egyáltalán, miről beszélsz? Bélféreg? Vegyél egy biológiakönyvet, olvasd el, és utána kezdd újra...

2011. jún. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
A bélféreg semmi esetre sem juthat a péniszedbe.
2011. jún. 7. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor miért van az, hogy ha mozgatom a bőrt, az az izé nem mozdul semmit?
2011. jún. 7. 20:05
 8/12 anonim ***** válasza:
19%
MERT ÉR! AZ EREK NEM MOZOGNAK CSAK ÚGY!!!! A BŐRT MOZGATOD NEM AZ ERET!!! JÉZUSOM FOGD MÁR FEL! De ha ennyire félsz akkor miért nem mész el dokihoz?
2011. jún. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
32%
szerintem galandféreg került a fitymád alá... vigyázz ezzel, ha úgy gondolja kieheti onnan a húst :S ezentúl 2 másodpercenként szül 500 utódot, szóval ha túl eresnek találod egy nap, akkor azok nem erek...
2011. jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%
Lehet. Fogadjunk Csernobili vagy!
2011. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!