Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valoszinuleg egy doglott...

Valoszinuleg egy doglott madar van a viztartalyunkban, lesznek kovetkezmenyei?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lehet, hogy lesz vagy nem. De megis milyen kovetkezmenyekkel jarhat ez? 4 napja tortent talan, vagyis 4 napja jonnek tollak a csapbol. Ezzel a vizzel foztunk is, fogmosas stb. Nem ertettuk a szoszmoszoket a vizben... Eloszor arra gondoltunk, hogy a szonyegrol kerul bele. Tegnap este es tegnap elott mar egesz nagy tollakat is talaltunk. Szoval 4 napja jottek a tollak, nem tudom, hogy elotte is bent lehetett e par napot, de mostanra biztosan eleg undoritoan nezhet ki a madar.... Ma vagy holnap jonnek megnezni a tartalyt. Allitolag valami felrecsuszhatott rajta...:S Ma megfurodjunk benne? Fogatmosni, fozni mar csak asvanyvizzel.
2011. jún. 7. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ha már lejött róla a toll,szerintem intenzíven rothad,nem büdös a víz?? képzeld el ha látod mi van ott te megmosnád magad vele??? arcodat meg itt is ott is??
2011. jún. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D Dehogyis! Tegnap is alig-alig sikerult megtennem...De arra gondolj, hogy meg abbol a vizbol(amig meg nem sejtettuk) foztunk vagyis ettunk. :S Miota lehet bent?
2011. jún. 7. 19:46
 3/4 A kérdező kommentje:
Basszus!!! Most szedtek ki! Egy vereb volt es k*rva budos..:(:S
2011. jún. 7. 20:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Szegények:)Bakker ez tök gáz.Bocs de olyan jot nevettem ezen.Mármint ne érts félre nem azon h ott volt a dög,mert abbol bajotok is lehetett volna,hanem aogy leirtad.Nem is hallottam h ilyen megesik,nagyon durva.Örülök h rendbe jött a dolog és már megvan a tettes:)
2011. jún. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!