Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miert kell mutetnel minden...

Miert kell mutetnel minden ekszert levenni? Engem csaszarmetszessel mutottek van egy piercig a nyelvemben es en elfelejtettem kivenni. Lehettek volna kovetkezmenyei?

Figyelt kérdés
2008. jún. 29. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Például a nyelvpiercing beakadhat a lélegeztetőgépbe az altatáskor. Amúgy a műtéteknél fontos a csíramentes környezet és minden egyes ékszer egy újabb baktériumcsomó, amit oda viszel, ahol emberek azon dolgoznak, hogy minél kevesebb baci legyen benn.
2008. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a nővérke a kórházban h azért kell levenni mert olyan vérzéscsillapitót használnak,ami reakcióba léphet a fémmel és az égési sérülést okoz.
2008. jún. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Alapszabály a műtétknél a meztelenség, aminek sok oka van, munkavédelmi, értékvédelmi és egészségügyi is.

Elektromos szikénél pl áthúzást, égést , robbanást okozhat, félrenyelheti a beteg, intubáláskor akadályozhat , vérzés forrás lehet, ha sérül, fulladást okozhat, ha a légútba kerül,..,

..,,..,,

2009. márc. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én egyáltalán nem értek hozzá, ezért kérdezem tőled: egyáltalán mire jó ez a nyelvpircing, hisz nem is látja senki. Én is szeretnék magamnak egyet, csak nem tudok rájönni, hogy mire való?

2012. ápr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!