Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szívizom gyulladásom lehet?

Fibbrizzo kérdése:

Szívizom gyulladásom lehet?

Figyelt kérdés
Kb. 4 éve jelentkeztek a tünetek ,elöször csak ritkán de most már szinte minden nap .Sokat fáj -szúr ,gyengeség ami egy idö után elmulik ,álando fáradság ,fejfájás.Néha ha kinyujtom a karom belenyilal a fájdalom a sziv felöli részen de csak pár pillanatig .A derekam is szokott fájni .Voltam dokinál de azt mondta semmi bajom .Kértem beutalot mindenhova ,de ultrahangon sem találtak semmit .Segitsetek hogy mi lehet velem ....
2011. jún. 25. 15:58
 1/5 anonim válasza:
Ha nem találtak semmit, akkor valószínűleg nincs is semmi szervi baj, viszont nagy valószínűséggel pszichés okai lehetnek; amivel nem ártana minél hamarabb pszichológushoz fordulni.
2011. jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
bizony ám...a szivszurás attol van hogy uygérzed nemszeretnek..nincs meg a lelki nyugalmad...ne aggodj nincs semmi bajod csak idövel kijött rajtad azok a dolgok amik értek...még pedig a derékfájdalom attol van hogy féllsz ...kapcsolataid nemmüködnek ugy ahogy te szeretted vollna...figyellj sokmindentöl lehet...de föleg itt a szeretet domináll.és vannak olyan dolgok benned amit nemmondasz ki...ki kell....ha kérdésed van irj..én az emberek energiaközpontjaival foglalkozom....
2011. jún. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jol gondoljátok ,sajnos családi gondjaim vannak ,de a legrosszabb hogy a kedvesem is elhagyott már egy éve de még mindig mindennap gondolok rá .sajnos senkivel se tudom kibeszélni ezeket a dolgokat igy hát magamba tartom .
2011. jún. 25. 16:26
 4/5 anonim válasza:
Ne tartsd magadban, csak rosszabb lesz. Pszichológus segítségét kérni pedig nem szégyen, sokunk nehezen dolgoz fel ilyesmit.
2011. jún. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de egy pscihologus drága nem ?
2011. jún. 25. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!