Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 15 évesen is ellehet kapni a...

15 évesen is ellehet kapni a bárányhimlőt?

Figyelt kérdés
a tetvérem nemrégen volt himlős, neki már elmult és anyukám is azt mondta h én már voltam. Most mégis piros kiütések jelentek meg rajtam,amiket ugy vettem észre h viszkettek. Akkor talán mégsem voltam himlős? Most lettem az?
2009. márc. 23. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
ritka az ilyen eset, de kétszer is el lehet kapni :(
2009. márc. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor kaphatod el, (tudtommal) ha még egyszer sem kaptad el. Lehet, hogy valami allergiás kiütése, esetleg ekcémád van, és "bebeszéled" magadnak, hogy himlő.
2009. márc. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kijöhet másodszorra is, de csak nagyon gyenge lefolyású lesz. (Vagy mégsem voltál eddig.)
2009. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen én is így hallottam, hogy aki 1x átmegy ezen az már nem lesz többé. Csak most anyukám meg nem emlékszik...

Allergiás soha semmire nem voltam 15 év alatt. Csak nincs kedvem itthon ülni heteket :(

2009. márc. 23. 15:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a hajad alatt a fejbőrödön is vanna pöttyök, csak akkor vagy bárányhimlős. Egyébként én 23 évesen voltam, de eléggé gyenge volt és nem is maradtam otthon csak pár napot. Utólag mentem orvosohoz, aki megállapitotta, hogy bárányhimlőm volt.
2009. márc. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Igen, el lehet kapni 15 évsen, ha nem voltál még bárányhimlős vagy akkor is? és én ebben szenvedek, ha voltál.Nekem pl. a szervezetem nem ismerte fel, így kétszer lettem bárányhimlős.
2009. márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha voltal mar, nem kapod el ujra. De a virus benned marad, es ovsomor formajaban visszaterhet.
2009. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

03.23 15:04 vagyok

válaszom alátámasztására: [link]

hogy ne legyen 0% az értékelésem, azért mert valaki erről még nem hallott

2009. márc. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!