Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Meg szoktátok hánytatni...

Meg szoktátok hánytatni magatokat, ha hányingeretek van?

Figyelt kérdés

Gyomorrontásra vagy vírusos megbetegedésre gondoljatok, ne bulémiára és társaira!


Azt mondta egyik ismerősöm, hogy aminek ki kell jönnie így hamarabb kijön és nem szenved attól, hogy föl-le jár a gyomra. Mit gondoltok? Amikor nagyon rossz már, de nem akar kijönni normális dolog így segítenie magát, hogy hamar jobban legyen?

22/N


2011. jún. 19. 18:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz szenvedni, akkor persze :) Én inkább reménykedek hátha elmúlik :D
2011. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Sokszor nincs is idő várakozni, hogy most jön-e a róka vagy marad, mert pl dolgozol. Vagy menned kell valahová amit nem szabad lemondani.
2011. jún. 21. 11:35
 13/15 anonim ***** válasza:
Inkább hányok egyet, utána sokkal jobb lesz, megéri, mint szenvedni... Így legalább 1x-re kijön a mindenség, és nem leszek rosszul még ki tudja, mennyi ideig :D
2011. jún. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igaz, nálam hozzátartozik, hogy kiskoromba hánytam utoljára kaja miatt. Amúgy mindig ezt a vírust kaptam el, ott meg hiába hánytatod magadat, egész éjszakát végighány az ember.
2011. jún. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Énis vegyesbe vagyok mert voltmár hogy oylan rossz volt hogy hánytattam magam inkább hamarabb tul legyek rajta, de most estem át pont ezen a hányás hasmenésen és inkább szenvedtem.. aztán felkeltem hajnalban és jöt magától :D apropó jótanács: fokhagymával bedörzsölt piritos, nekem másnap már nem volt semmi bajom... a fokhagymának meg baci ölö, vértisztitó hatása van
2011. júl. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!