Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az van, hogy nemrég kaptam...

Az van, hogy nemrég kaptam rühet. Voltam bőrdokinál is kaptam rá fertőtlenítőt meg kenőcsöt,2 napig jó volt, de most megint mindenhol viszketek. Tudja vki h tudnám tökéletesen kifertőtleníteni a dolgaimat? (ruha, ágy, ágynemű. )

Figyelt kérdés
kigugliztam, h vasalni meg ilyenek-a ruhákat, ágyat, de az ágyat nem tudom, és nem tudok mindent teljesen kifertőtleníteni!
2009. márc. 23. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem fél év alatt most van másodszor rühességem, fogalmam sincs, hol kapom el, senki nem tudja. Én úgy csináltam először, hogy mindennap új ágynemút húztam, és egy ruhadarab csak egyszer volt rajtam utána mostam. Én olyan szert kaptam rá, ami egy lötty, 3 szor kell vele lekenni magam fél óránként, valamint kenőcsöt. Nekem használt, nem tudom te mit kaptál rá. El fog múlni hidd el, nekem kb 2-3 hétig volt, aztán pár hónap szünet, és most van megint 3 napja. Szörnyű.

2009. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nehezen múlik el.Én egy szórófejes flakonba beleöntöttem a löttyből,amivel be kellett kenni a testet is és azt spricceltem az ágy,fotel,szönyeg meg mindenhova.Bűzlött a lakás,de innentől rohamos volt a gyógyulás.Sok sikert!
2009. ápr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom, neked már késő, de hátha valaki rákeres, és még érinti a téma:

Azt írja a betegtájékoztató, hogy a döglött rühatkáktól is viszkethet. Egy idő után elmúlik. Meg a krémtől is viszkethet.

2009. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt is írja a betegtájékoztatóm, hogy minden ruhát 60 fokon kell mosni, amit használtál, amit nem tudsz 60 fokon, azt 4 napig műanyagzsákba kell tenni légmentesen. Az orvosom azt mondta, kimosni és kivasalni is kell a ruhákat. Az ágyat meg nagyon alaposan porszívózni, és naponta ruhát és ágyneműt kell cserélni.
2009. szept. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!