Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen permetszerrel lehet a...

Milyen permetszerrel lehet a bolhákat kiirtani a lakásból? A takarításon, fertőtlenítós felmosáson, ruha, ágyneműmosáson már túl vagyunk, azok a fránya dögök mégis csípik a gyerekemet, de csakis őt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 24. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbálkoztál már a Morteinnel?

Mert a fertőtlenítős mosásokkal nem érsz el semmit.Ezek az eggyik helyíről a ásikra ugrálnak.Szeretik a meleg helyeket és az embereket csípni.Nálunk is voltak de már annyira telifújtam a lakást bogárírtó spray-vel hogy azóta nem találtam bolhát

2008. júl. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom, mi nem működik, amivel nem érdem es próbálkoznod.

Az ampulla, amit 1,5 liter vízben fel kell oldani, és kutyáról-macskáról eltávolítja az élősködőket, az felmosásban nem használ.

A Chemotox és a többi, por állagú bolhaírtó szintén semmit sem ér.

A Bobi bolhaírtó sampont szőnyegen lehet használni, de máshol nem működik, és egyéb helyről úgyis újra a szőnyegre mennek.

Ami még a legjobbnak bizonyult (korlátozott mértékben), az a szalmiákszesz, elég tömény oldatban, zárt helyiségben, csupasz kézzel nem beleérve, és szőnyegen nem használva (kiszedi a textília színét). Viszont annyira büdös, hogy egy tehenet is leütne, gyorsan kell dolgozni vele (komolyan, el lehet ájulni tőle!), és felszedni a szőnyeget. Sűrűn kell ismételni, és a szekrényben nem működik.

Olvastam, hogy a naftalin is célravezető, kristályos formában, rendesen beszórva a szobát, de az a baj, hogy már nem lehet kapni kristályos kiszerelést, csak lógattyút, az meg nem jó.

Állatorvos ajánlotta a Biokillt, azt fröcskölni kell, hamarosan azt is kipróbálom, csak még teszek néhány kísérletet a szalmiákszesszel.

2009. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!