Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha valakinek az ezüst kolloidt...

Ha valakinek az ezüst kolloidtól elszíneződik a bőre, mennyi idő után tűnik el?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Soha, pont ez benne a lényeg, felszaporodik a sejtekben és mivel nehézfém, nem tud kiürülni, az illető örök életére szürke marad.
2011. jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Húú ez picit íjesztőő...de gondolom ez nagy mennyiségnél jön elő? Én most vettem egy 10ppm-es spray alapú ezüst kolloidot egy bizonyos bőr problémámra ezzel fújogatom naponta többször és hatásosnak tűnik,cska hallottam h elszineződhet a bőr...ezért kérdeztem
2011. jún. 21. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Nem nagy mennyiségre kell gondolni. Ezért van ráírva,hogy csak külső használatra, nem szabad meginni. Sok hülye természetgyógyász mondja ,hogy óóde igen idd csak meg..nem lesz semmi bajod..én nem is tudom, hogy ezek az emberek valójában tanultak-e gyógyszerészetet.Egy nő úgy színeződött el Amerikában,hogy 2 évig egy olyan orrcseppet használt, amiben ezüst kolloid volt.
2011. jún. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak külsőleg használod, akkor elvileg nem is jut olyan mélyre a bőrödben, hogy ott tartós elszíneződést okozzon. Hiába nehézfém, azért ez nem tetoválás :D a bőrödtől függ, hogy mennyi idő alatt kopik le az a réteg. Meg persze attól. hogy meddig használtad.
2011. júl. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!