Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nincs valami ötletetek gyors...

Nincs valami ötletetek gyors megfázásra? Csak azt szeretném hogy folyon az orrom mindig meg hogy köhögjek!

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Este hidegvízben fürdesz és kimész futni az udvarra anélkül hogy megtörölköznél. Este pedig pucéran alszol. De ez is vagy 2 3 nap mire kijön rajtad. Ha tuti lázat akarsz akkor igyál sós kávét attól felmegy a lázad, de nagyon szar ize lesz és ha utána fosul leszel megbánod, főleg ha nagyon szenvedni fogsz.
2011. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hehe!! Akkor ez ne jó ötlet!! Sós vizet ittam már de nem lett töle bajom csak hányingerem lett! Az az igazság hogy szerdán érettségizem földrajzból és addigra kicsit látszólagosan akarok náthás lenni! :S
2011. jún. 20. 22:40
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát és az miért jó?! O_o a tanárok szíve nem fog megesni rajtad. Meg inkább nem próbálkoznék, mert még a végén átesel a ló túloldalára, aztán félholtan, nulla koncentrációsképességgel kell levizsgáznod. Garantáltan mínusz két jegy.

Nyáron nehéz megfázni, de mivel ma hűvös van, vizes fejjel aludj nyitott ablak mellett.

2011. jún. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok, ha érettségiről van szó csak annyit mondok ne félj!! Komolyan. Én múlt héten érettségiztem minden tantárgyból 3 napot tanultam rá intenzíven, suliba olyan 3-as 4-es tanuló voltam. Ehhez képest nagyon jól sikerült! Négyeseket ötösöket szereztem, kivéve a matek kettest. Szerintem ne akarj megfázni verd ki a fejedből, ne betegen menj érettségizni! Komolyan mondom így hogy túl vagyok rajta nem is látom nehéznek, pedig én mindenből érettségiztem. Te pedig aggódsz a földrajz miatt?? Átolvasod a tételeket, hogy valami megragadjon és ha megszólalsz érettségin akkor megbukni már nem fogsz :))

Sok sikert!

2011. jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztatást! Az a baj hoyg hiába tanulok azt amit megtanultam azt már izgalmamban elfelejtettem! És akkor mi lesz ha én jövök!Meg sem fogok tudni szólalni! Óóóóóóóó :( Gratulálok az te érettségijeidhez!!:)
2011. jún. 21. 21:32
 6/11 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok az :D

Nyugi már alap dolog! Mindenki így van vele... Én is így voltam vele, sőt hogy utolsó napokban kezdtem el tanulni a végén már azthittem semmit nem tudok és minden csak kavarok. Ráadásul szorongó típus vagyok és végig azon agyaltam hogy fogok felelni majd?? De tudod mit? Mindneki izgul. Ha kihúzod a tételt, leülsz kidolgozni, hirtelen eszedbe jut, sőőt még olyan dolgokra jösz rá amiről nem is tudtad hogy tudod!!:D komolyan nem kell félni mindenki izgul de ha már elkezded kidolgozni a tételt, hirtelen minden jön magától... Ha pedig elkezdesz beszélni, mert te jössz, csak beszélj a vizsgáztató tanárhoz, másra ne is figyelj... Úgyis a tanárnak kell mondanod. Ha meghallod a saját hangod és rájössz megszólaltál, onnan már menni fog :D

Na szurkolok neked! Bízz magadban tuti menni fog!

Egyébként meg az aki nem tanul, de megszólal szóbelin és tud érdemben mondani néhány dolgot, meg van egy pár jó válasza a kérdésekre, már nem fog megbukni. ÉS akkor most vegyünk Téged! Te tanultál is rá! Nyert ügyed van ;)

2011. jún. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! Igazán kedves vagy!Bár túl lenék már rajta!:/ Azért remélem egy 3-ast sikerül összehoznom!!
2011. jún. 21. 21:57
 8/11 köles válasza:
:-) Ez aranyos volt! Na, mi volt az érettségivel? Sikerült?
2011. jún. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sziaaaa! Igen kébzeld 3as lett! De olyan tételt húztam ki amiről majd nem hogy semmi nem tudtam,de sikerült! Örülök neki nagyon! Köszönöm hogy te is ilyen aranyos vagy!! :)
2011. jún. 23. 13:49
 10/11 anonim ***** válasza:

Na megint én vagyok az :D

Gratulálok hozzá! Azért csak te tudsz te valamit :))

2011. jún. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!