Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehet, mibajom? Ugye...

Mitől lehet, mibajom? Ugye nem vagyok AIDS-es?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok.

és a bal ülem alatt van egy borsó nagyságú duzzanat, nyirokcsomó. Kb 2hónapja.

Elmentem vele fül-orr-gégészhez azt mondta a doki vesz vért és vizelet mintát, visszavittem a leletet 1 gáz volt benne. Az Eosinophyl vagy ilyesmi magas 6 a max nekem 9volt,

azt mondta ez bélfertőzésre utal. Le kellett adnom székletmintát ma mentem a háziorvosomhoz (ő intézte) negatív minden... férges se vagyok meg semmi ilyen...


És olykor fáj ez a csomó... majd visszamegyek a gégészetre. De azt olvastam hogy utalhat nemibetegségre is:( FÉLEK,én nem akarok meghalni

Nőgyógyászhoz rendszeresen járok, utoljára vettek kenetet meg rákszürésem is volt a rákszrés negatív lett. A kenetből kiderül egy kis gomba, kaptam rá hüvelykúpot.

Az előző pasimmal vesztettem el.

Szexnél hazsnáltunk gumit, de volt orális szex is, de nem gondolom hogy AIDS-es lett volna, mostanság is él és virul.

Most van egy uj kapcsolatom 3hónapja, van orális szex... de félek. Persze ez az egész még orális szex előtt jött ki tehát nem a mostani páromtól. És miután az előző pasimmal szakítottam rá kb 4hónapra, nem gondolom hogy tőle lehet mert vele kb februárba mentem szét, és kb decemberbe csináltuk utoljára.

Ja és nincs rajtam alul OTT semmi elváltozás meg herpesz meg kiütés meg ilyesmi, semmi... meg nem érzem rosszul se magam.


Megvan a torokmandulám, lehet hogy attól van baj?

EGYBŐL ROSSZRA GONDOLOK, HOVA MENJEK? AIDS-ES LEHETEK? FÉLEK


2011. jún. 24. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csinálj egy Aids tesztet...Találtam egy linket: [link]
2011. jún. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy kiírod az orális szex fogalmat, de a nemi szervedre az OTT szóval utalsz...

Nem valószínű, hogy vérvétel nélkül bárki tudna itt neked a kérdésedre válaszolni.Inkáb szállj magadba, hogy akarátál-e bármit publikusan kérdezni.

2011. jún. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

értem...

de nemtudom... a nyirokcsomó duzzanatot mi okozhatja még vajon? A mandulám sokszor van begyulladva, és nagyobb is mint lennie kéne

2011. jún. 24. 20:05
 4/11 anonim ***** válasza:
De most miért lennél aids-es, ha a fülednél van egy csomó? Miért pont arra gondolsz? Értem én, h kicsit sűrű volt a nemi életed az utóbbi hónapokban, a helyedben nekem is lelkiismereti problémáim lennének, talán nem kéne ennyire ledérnek lenni. De ez miért pont aids lenne? Miért nem valami más? Persze nyilván semmi komoly, dokik is látták, vizsgáltak is. Szerintem csak felnagyítod. Nyugi. És ne nyomkodd, mert akkor tényleg fájni fog. Menj el másik dokihoz különben.
2011. jún. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi, oké visszamegyek a gégészetre meg elmegyek nődokihoz is jövőhéten.

Nemtudom, kicsit hipohonder vagyok:(

mondtam ezt anyunak hogy mivan ha AIDS erre mondta hogy "te nem vagy normális kislányom, tudod te hogy mit beszélsz? ne gondolj már ilyenekre"

2011. jún. 24. 20:08
 6/11 anonim ***** válasza:

És anyukád tudja, hogy hényszor szájba-farba?

Menj el vérvételre. orvosok is megteszik, akik tűvel bánnak (és emberéletet mentenek, míg te azt se tudod, kivel adod össze magad). VÉLETLENÜL is lehet kapni (ha már szégyelled magad, és ezt a vizsgálatot. Mondd, hogy önkéntes véradó voltál Afganisztánban).

És szégyelld magad,ok?

2011. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

azért kell szégyellnem magam mert 17évesen együtt voltam egy sráccal 1,5évig és vele veszítettem el a szüzességemet gumival. és mellette volt előjáték meg minden ami a szexhez tartozik? Ezért más is szégyelli magát vajon??????????????????????? Nem volt igénytelen meg semmi ilyen, sem büdös se csóró se egy szakadt csöves akivel "összetettem magam csak úgy" ráadásul 8hónap után feküdtem le vele.

És decemberben csináltuk utoljára mert folyton balhéztunk, és februárba szakitottunk is... mert ő is mást szeretett és én akkor ismertem meg a mostani barátomat. Akivel még nem feküdtem le, de igen orálisan csináljuk. EZ A SZÉGYELLNIVALÓ????

És szerintem kicsit kiröhögnek ha aztmondom a nőgyógyásznál hogy "Van egy nyirokcsomó duzzanatom nem vagyok AIDS-es?"

2011. jún. 24. 20:19
 8/11 A kérdező kommentje:

VAGY TI ESETLEG RÁNÉZÉSRE TUDJÁTOK A PARTNERETEKRŐL HOGY "Ő NEMIBETEG Ő MEG NEM"

VAGY TI ELVISZITEK MINDEN PARTNERETEKET SZEX ELŐTT AIDS TESZTRE? nemhiszem

2011. jún. 24. 20:21
 9/11 anonim ***** válasza:

Háááát, tudod, sok derék parasztlegény szerint azt a nőt nem tudnák többet megcsókolni, aki-tudod OTT-szóval aki egyszer is a farkát ...no comment.

17 évesen. Mert később már muszáj.

Na szóval: akkor az IQ-dal van a baj. Ha ilyen esetben AIDS -re gyanakszol. Nézd meg a Google-ba, mitől lehet elkapni. Passsssssz.

2011. jún. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért bántjátok szegényt? Azért mert orálisan kielégítette a barátját?Mi ebben a szégyellni való?Nem értem...

A kérdezőnek,pedig az első válaszban linkeltem egy oldalt,olvasd át..Ha bizonytalan vagy,menj el csináld meg a tesztet és ki fog derülni,hogy az vagy e vagy sem.Ha esetleg még sem tudod rávenni magad,menj el egy véradásra,ott is kiszűrik és ha gond van úgyis értesítenek.

2011. jún. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!