Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagy szükségem lenne egy kis...

Nagy szükségem lenne egy kis bíztatásra, félek nagyon, szerintetek?

Figyelt kérdés
fáj a vesém mennem kell korházba, vérvétel, uh, és vinnem kell vizelet mintát, igen ám de nagyon fáj a vesém akkor nem fog fájni amikor csinálják az uh t? a másik nagyon nagyon félek a tűtől, és nagyon félek hogy fájni fog a vérvétel, igen már elég nagy vagyok tudom már nem szabadna igy félni de félek!
2011. jún. 28. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne nézz oda, kezdj el beszélgetni az asszisztenssel vagy kérj meg valaki ismerőst hogy menjen be veled és beszélgessen veled - nemgáz, megmondod hogy csak a táskádat fogja meg. Az UH alatt nem fog jobban fájni, nem kell azt nagyon megnyomniuk, plusz elölről-oldalról nézik meg, nem hátulról, hol neked valószínűleg fáj.
2011. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 saku28 válasza:
Sajnos így nagyon nem tudunk megnyugtatni, valószínűleg te is az idegeskedősebb fajta vagy. (én személy szerint simán végignézem a vérvételt xD) Szerintem csak beképzeled, nem lesz az olyan rossz. Már csak bemeséled magadnak a dolgokat. Nyugi! ;)
2011. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja, és jobbulást kívánok!
2011. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
HAJRÁ SIKERÜLNI FOG!.jobbulást
2011. jún. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
amugy nem fáj egyiksem.
2011. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az ultrahang abszolút nem fáj. A vérvétel pedig katona dolog!!!!!::))) Mielőbbi gógyulást kívánok!!!
2011. jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia, a vérvétel nem kellemes, ez tény. Én sem bírom, pedig mostanában sokat vesznek :( Az én taktikám az, hogy felteszem az mp3 lejátszót a vérvétel előtt, kedvenc zene s kész. Persze nem nézek oda, és a nővérkének mondom előre hogy ne haragudjon az mp3 miatt de nem bírom a vérvételt. Eddig még senki sem szólt érte, pedig 32 éves vagyok.
2011. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy irtatok, a barátom bejön velem, hisz el se mennék egyedül, ö is nyugtat hogy majd fogja a kezem, meg hogy nem vészes csak pár pillanat, dehát...:(

igen nekem hátul fáj nagyon, akkor legalább megnyugodhatok hogy legalább az nem fog fájni

2011. jún. 28. 22:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia, utolsó vagyok, túl vagy rajta?
2011. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
szia, igen túl vagyok rajta, hát... sírtam mert eléggé béna volt a doki aki vette a vért és fájt, de nyugtatott a párom hogy nincs baj, az uh tényleg nem fájt, minden okés volt ott, vesemedence gyulladásom van, kaptam gyógyszereket
2011. júl. 9. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!