Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen immunerősitő gyógyszere...

Milyen immunerősitő gyógyszerek vannak? Mennyire hatásosak?

Figyelt kérdés
Valami olcsó kategóriásra gondolok, ami azért mégis erősíti az immunrendszeremet. 20éves lány vagyok, sajnos volt egy betegségem, aminek következtében teljesen K.O. az immunr., és egy akár 1 kis hüvös délutántól megtudok nagyon betegedni. Mit szedjek, hogy erősödjön az immunrendszerem és olyan erős legyen, mint a nagy betegségem előtt?
2011. jún. 30. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:

hát én nemrég hallottam a "saját vér terápia"-ról.

Elvileg úgy működik, hogy 10 héten át minden héten 1 nap levesznek vért vénából,és beadják fenékbe. Első héten 1 ml, aztán a másodikon kettő 2,3,4,5...aztán pedig csökkentik vissza 1re. Barátnőm édesanyja ápolónő,ő kipróbálta, határozottan állítja hogy jó! Olvass utána, érdeklődj az orvosnál akár.. Elvileg az egyik "leghatásosabb immunerősítő" ezt pár helyen már hallottam :)

20/L

2011. jún. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

de ennél valami egyszerűbbet szeretnék. írtozók a vérvételtől, eddig mindig elájultam tőle,. szóval ezt kihagynám :) gyógyszer kellene :)

2011. júl. 1. 00:19
 3/5 anonim válasza:
Echinacea. Haverom szerint nagyon jó.
2011. júl. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok! Jót mond a 2. válaszoló! Az energy termékek között nézz szét, grapefruit magcsepp echinacea-val csodákra képes:)
2011. júl. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a béres csepp és a svéd csepp is immunerősitő. én a svéd cseppet használom.
2011. júl. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!