Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Állandóan herpeszem van. Mit...

Állandóan herpeszem van. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Havonta 1x, de van amikor 2x is kijön. Annyira undorító, szégyellem és félek, hogy a gyerekeim is elkapják.

Mit tehetnék, hogy ne jöjjön ennyiszer elő?

Szedek nagy dózisú C-vitamint, grapefruit csepp kivontatot, elevit vitamint.

Mi lehet az oka, hogy ennyire gyakran kijön?

Valami komolyabb bajom lehet?????

Mit javasoltok?


2011. júl. 7. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem akkor volt herpesz a számon ha a hajamat a számba vettem. Nem lehet,hogy neked is gyakran odaér vagy hasonló? egyébként van egy nagyon szuper krém rá,zovirax azt hiszem, tuti,h. z betűs, de nem tudom,hogy lehet még kapni nagyon régen használtam, kb. 5 cm hosszú maga a krém fehér és a tubusa kék
2011. júl. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

[link]


[link]


ezek segítenek

2011. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Tudtommal a herpesz egy lappangó vírus, ami legyengült immun esetén tud kifakadni.

Így jó minőségű vitamin-készítmények, immun erősítők segíthetnek (ezek szerint amit szedsz nem az?....)

Ezért (!!!) mérd meg, hogy a szervezeted mennyire felkészült a betegségekkel szemben (2000Ft/mérés), és utána dönts, hogy neked kell-e bármit szedni.

Ha pedig szedsz valamit, akkor ezzel a méréssel ellenőrizheted, hogy beépül-e a szervezetedbe. Itt az a lényeg, hogy ne kipisild a C vitamint, hanem ténylegesen a szövetekben "látszódik-e"!

Részletekért írj priviben. Zoli

2012. jún. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!