Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit kell tennem, ha herpeszem...

Mit kell tennem, ha herpeszem van?

Figyelt kérdés
Már két ember is megkérdezte, hogy herpeszem van-e, és anyám meg is erősítette, én kenem alkohollal, csak tudni akarom hogy mi lenne a legjobb.
2011. szept. 26. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el a patikába és vegyél rá krémet, tapaszt
2011. szept. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
zovirax állati drága de 1nap és vége
2011. szept. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Epavir tabletta is jó rám nálunk bevált, fiamnak egyre ritkábban jön elő a herpesze, régebben mindenre kijött.
2011. szept. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Immunerősítés
2011. szept. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én a herpach-t használom, feloldódó tapasz és nem tépi le utána a vart, plussz még hatóanyag is van benne. 4 nap alatt elmúlik.
2011. szept. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Vegyél fel bukósisakot!
2011. szept. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az immunerősítés a legjobb válasz!! Nekem télen sorozatosan kijött a herpesz és nem csak az ajkamon hanem az orromban!! Mindig mielőtt beteg lettem. Elmentem a háziorvoshoz mert már az orromat se tudtam kifújni, és azt mondta, hogy immungyengeség hozza elő a herpeszvírust, és írt ki rá immunerősítőt!!! Nagyon bevált! Azóta egy éve nem volt herpeszem. Igaz kicsit drága gyógyszer, de megéri kiváltani, igaz nekem azt írták hogy naponta egy szem, de én csak akkor vettem be mikor éreztem hogy beteg leszek, vagy ha éreztem, hogy herpeszem lesz, és ha időben bevettem akkor ki se jött!!!
2011. okt. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!