Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Körömgomba. Van még segítség?

Körömgomba. Van még segítség?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, de pár honapja a kislábujjam körömgombás.. illetve mindegyik körmöm a lábamon nagyon kicsi, berepedezik a széle,és alig van körmöm,van ahol csak a hus van már .. Szüleimnek a lábkörme gombás,illetve anyunak a körme is a kezén.. valószínüleg tölük kaptam el :( Mit tudok tenni?
2011. júl. 8. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz. Nagyon hosszú idő, míg a körmöt helyre tudják hozni. Anyukámnak canesten krémmel kellett kennie, s kb 9 hónap alatt nőtt le a beteg köröm. Minden nap reggel-este kente.
2011. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Smartguy86 ***** válasza:
Bőrgyógyász. Otthon meg használj külön papucsot, ne járj mezitláb és mosd ki a kádat fürdés előtt fertőtlenítővel. Vagy vedd rá szüleidet, hogy kezeljék ki ők is! Ajánlott is, mert csúnya felülfertőzéseket lehet kapni, nem csak körmön, máshol is! És nem is éppen esztétikus, már-már hányingerkeltő, mikor valaki körömgombával járkál szandálban, papucsban. Nem is drága kikezelni, úgyhogy tiszta igénytelenség az egész....
2011. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem benövés miatt levették a körmömet... 2 éve de még mindig olyan vörös hogy nem igaz.... má azon gondolkodok hogy elmegyek a kórházba és levágatom. És ez komoly
2011. júl. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!