Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a bajom? Segítség! L/14

Mi lehet a bajom? Segítség! L/14

Figyelt kérdés
Tegnap délután kezdődött azzal, hogy elkezdett a fejem fájni, lepihentem aztán jobban éreztem magam, nem volt olyan jó étvágyam de ettem. Nem voltam olyan sokat a napon. Csak éppen néhány percet pár alkalommal. Aztán éjfél után hőhullámok jöttek rám, volt melegem és fáztam is. Letusoltam hidegvízzel, jobb lett, de nehéz volt elaludni éjjel. Ma nem csináltam semmit, egész nap pizsiben vagyok. Ettek 1 kicsit, de nem kívánom a kaját se... néha büfizek, vagy pukizok. Nem tudom mi bajom. ):
2011. aug. 26. 19:26
 1/2 A kérdező kommentje:
*Ettem egy kicsit
2011. aug. 26. 19:31
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát lehet kaptál egy enyhe napszúrást. Nekem tavaly ugyanez volt, semmi kaját nem kívántam, rázott a hideg, fájt a fejem, és amíg itthon többiek fürdőruhába, rövidebbnél rövidebb cuccokba voltak, én pulóverben és hosszúnadrágban ültem:S

Én kipihentem 2-3 nap alatt, remélem te is meggyógyulsz. Ha rosszabbodna, akkor menj el a háziorvosodhoz:)

2011. aug. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!